Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Lett valami baja a húsnak?

Lett valami baja a húsnak?

Figyelt kérdés
Oldalas és karaj egybe le volt fagyasztva.Felraktam főzni, hogy legalább fő is kicsit, meg teljesen kiolvad.Így félig meg is főtt, a belseje nyers.Miután lezártam 2,5 órát volt a konyhában.Ennyi idő alatt lehet valami baja a húsnak?Mármint,hogy nem hűtőben volt?Hűvös van a konyhába, nap sem érte.Nincs semmi fura illata.Szerintetek?
2012. máj. 6. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi baja, főleg ha nem érzel rajta semmi furát.
2012. máj. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A főzés kicsit sterilizálta, szerintem fogyasztható, csak le nem fagyasztható újra.
2012. máj. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nincs semmi baja. Külön-külön készítsd el, főzd meg teljesen és a maradékot készételként fagyaszd le újra.
2012. máj. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Így van. Főzd meg teljesen, vagy süsd át teljesen, tehát ne csak a külseje, a közepe is legyen készen!

Ha sokallod, akkor a teljesen kész kaját vissza-fagyaszthatod, de így félig-készen nem!

2012. máj. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

tipp legközelebbre, ha így jársz.dupla neylonban egy nagy tál langyos vízbe téve kb fél óra alatt enged annyit, hogy simán szétválaszthatod, és csak annyit főzöl belőle, amennyit szeretnél. ekkor még nem engedett ki, a feleseleges visszatehető a fagyóba.

másik, hogy , ha lehet ne rakd össze a különböző húsokat, hanem fagyasztás előtt rendezd el, és írd rá, hogy mi minek való.

a többeiek teljesen jókat írtak, a már megkezdett félig főtt húsok befejezésére.

Tudom, hogy nem a lányom vagy, hogy "oktassalak", de azért

remélem nem sértődsz meg:))

2012. máj. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!