Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szeretitek a nudlit? Beválhat...

Szeretitek a nudlit? Beválhat a családomnál az alábbi recept?

Figyelt kérdés

[link]

Még sosem csináltam ilyesmit, meglepetés lenne :D


2012. máj. 4. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem rossz recept, de a nudli nem annyira nagy szám. Kissé jellegtelen. Mint ha gombóc tésztát ennél.

De így öntettel jobban hangzik.


Ha szeretitek az édeset, akkor hajrá. Csak legyen valami szendvics kéznél, mert egy óra múlva ismét éhesek lesztek:)

2012. máj. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Csömör-gyönyör.

Csak akkor csinálnám, ha a család igen-igen édes-szájú!

2012. máj. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Tárkonyos raguleves utánra szánom. Szeretik a süteményeket meg a palacsintát is, úgy hogy nincs gondjuk az édességgel :)

Mást nem tudom mit dobhatnék össze a leves utánra. Szinte minden volt mostanában.

2012. máj. 4. 15:48
 4/5 anonim ***** válasza:

Jól hangzik én is kiprübálom.

Nálunk ilyen helyzetben (húsos leves után) a stíriai metélt nagy siker!

2012. máj. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A gyerekek szokták szeretni a nudlit, mákosan, vagy pirított zsemlemorzsába forgatva, egy kis baracklekvárral az utóbbit. Mélyhűtve is lehet kapni, csak melegíteni kell, vagy főzős is van, a melegíteni való gyors ebéd v. vacsora lehet egy kiadós leves után.
2012. máj. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!