Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Finom csokitorta receptet...

Finom csokitorta receptet írnátok nekem?

Figyelt kérdés
köszi
2012. ápr. 30. 16:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Vegyél kész piskótalapot vagy saját magad süss egy tortalapot. Én a következő krémet használom: 2 csomag Oetker csokipundot 4 deci tejjel felfőzni, folyamatos keverés közven kihűteni. Apróra vágni, 20 deka Ráma margarinnal, 20 deka porcukorral habosra keverni. A tortát ezzel tölteni és bevonni. Kicsit tarka lesz a teteje, ezért csokidarával meg szoktam szórni.

Nagyon finom, nem tömény, mint a cukrászdában kapható csoki töltelékek.

2012. ápr. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én a következőképpen csinálom. sütök egy sima piskótát és a következővel töltöm. veszek ilyen csokikrémet [link] ehez olvasztok 250 gramm étcsokit gőz felett és belekeverem ill. 125 gramm vajat. ezt jól összemixerezem és megtöltöm vele a tortát. mindig óriási siker.
2012. ápr. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
1 cs csokipudingport, 1 csapott kanál lisztet, 20 dkg cukorral, és 3 dl tejjel megfőzök, még forrón beletördelek 1 ét tortabevonót ami szépen beleolvad miközben kavargatom.Jeges vízre teszem és kavargatva kihűtöm.Utána 1 csomag rámával robotgéppel habosra kavarom.Pont egy háromlapos tortára elég.
2012. máj. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!