Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hol tudok marcipán masszát...

Hol tudok marcipán masszát venni Bp-en esetleg neten rendelni?

Figyelt kérdés
A kisfiam első szülinapi tortájához kellene..és ha tud valaki segíteni abban,hogy kell használni az is jó lenne.csak ki kell nyújtani és rátenni vagy mit kell vele??Köszönöm.
2009. jún. 15. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

tesco és hasonlóban lehet kapni a sütéses részen, de metróban is.


szoba hömérsékletü legyen. én megszoktam gyurni és ha szinezni akarom, akkor ételfestékkel gyurom át, és porcukron kinyujtom és olyanra vágom amilyenre akarom.

2009. jún. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azok az előre csomagolt marcipán rudacskák nem jók amit a boltban lehet kapni? Nálunk (Győr) minde nnagyobb boltban (Tesco, Spar, Kaiser) van ilyen Szamos marcipán.
2009. jún. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek és ha egy gömb alakra akarom fektetni akkor csak kivágom méretre és ráfektetem??egy labdatortát szeretnék csinálni neki..
2009. jún. 15. 18:51
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Általában a cukrászdák is árulnak olyan kész marcipánmasszát, amit te magad tudsz otthon megformálni. Eddig Szamos felíratúból láttam a legtöbbet. Olyan helyes kis krinolin (szafaládé) alakúak, de már nagyobb szupermarketek pultjain is megtalálhatóak, a van.cukrok, csolimázak mellett.


Üdv!

2009. jún. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!