Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Keksztekercset hogy kell...

Keksztekercset hogy kell folpackkal feltekerni? Nem fog belekerülni a tekercsbe a folpack?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy ha elkezdem a folpackkal együtt tekercselni a sütit, akkor a folpack is bekerül a belső rétegekbe, nem?


Hogy gondolják ezt pontosan? Minden recept így írja, de nem értem.


2012. márc. 28. 15:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kell beletekerni, csak fektesd rá, a folpackkal kezd feltekerni, de úgy hogy ne tekerd bele, majd a végén csomagold abba.
2012. márc. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

ez aranyos kérdés volt :-)

látom nagyon kezdő vagy még.


én amúgy alufóliából tépek egy nagy darabot,azt leszórom kókusszal,és ezen nyújtom ki a keksztekercs tésztáját kb újnyi vastagra,majd rákenem a krémet ,és elkezdem az alufólia segítségével feltekerni-majd ha feltekertem belecsomagolom a tekercset az alufóliába és hűtőbe vele!

2012. márc. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
a fólia úgy segít, hogy óvatosan gördíted vele a tésztát, hogy tekerccsé alakuljon.és tényleg ugyanabba a fóliába becsomagolod és mehet a hűtőbe.
2012. márc. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!