Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tescoban megéri chilis babot...

Tescoban megéri chilis babot venni? 129 Ft 240g (konzerv)

Figyelt kérdés
538Ft kilója. Szerintetek?
2012. febr. 17. 18:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Vegyél egyet, kóstold meg és ha ízlik, akkor vegyél még.
2012. febr. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem finomabb, egészségesebb és olcsóbb, ha te főzöd meg.
2012. febr. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
129 ért veszel egy konzervbabot, 140-ért egy kukoricát, és kb 200 ft-ért 20-30 dkg darálthust bele. olaj, hagyma kell alá + erőspista és akár egy fokhagyma is, de elhagyhato. ezek szerintem vannak otthon, ugyhogy kb 500 ft-ért tudsz főzni. nagyon egyszerü, ha kell leirom. én kolis vagyok, ha pl délután megfőzön 3-4 felé, ugy bekajálok belőle hogy már aznap nem is eszek, és még másnapra is marad egy tálnyi. szoval sokkal jobban jársz ha te csinálod, és finomabb is. ja és még kenyér kell hozzá, de van aki aznélkül eszi :)
2012. febr. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én is kolis vagyok, úgyhogy megköszönném a receptet :))
2012. febr. 17. 20:23
 5/10 anonim ***** válasza:
olajon hagymát megpirítod, majd ráteszed a darált húst. (egy személyre elég 15-25 dkg, pultnál kérsz és ledarálják, mert a dobozos fél kilos elég sok). nor ráteszed a darálthúst, én ekkor szoktam sózni is, és lefedem. néha megkeverem. ha piros lesz a hus, akkor a babkonzervet ráöntöm lével együt, majd egyből a kukoricát is de az lé nélkül lecsepegtetve. összekevere, és szoktam rá tenni egy kis (azt hiszem 30ft körül van) paradicsompürét, ez előbb kimaradt. ezt is jol összekeverem, majd szokok egy fokhagymát nyomni rá, de ez is kihagyható. fedő alatt főzöm. ja és még a erős pistát is rá kell tenni. én csaj vagyok, nem az oltári erőset szeretem, 2 kávéskanállal szoktam, nem pupozottal. annyira csipős hogy épphogy, nyugodtan meg tudom enni. inkább kevesebbet tegyél, végülis tányérba is lehet majd. ezt is elkeverem és 2-3 percig fedő alatt még főzöm, majd leojtom és még picit ott hagyom. nekem igy izlik,persze van aki másképp csinálja.
2012. febr. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ja és vörösbabot vegyél :)
2012. febr. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok kolis,de még annyi lehetőségem sincs időnként a főzésre,csak sima mikro.Szerintem a tescos 129 ft-os chillis bab a legjobb (Fruppy).Vettem már bonduell-t is, nagyon drága volt és egyáltalán nem volt finom. Én ezt csak megmelegítem és kész,esetleg tényleg teszek bele egy kis konzerv kukoricát és paprikakrémet,bár ebbe nem muszáj,mert elég csípős.A húst márcsak azért is kihagyom,mert nem tudnám mikróban megcsinálni.De szerintem nem is kell bele,így is jobb,mint egy babfőzelék.
2012. febr. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
persze, kinek hogy izlik. bár én kész ételekben nem veszek konzervet hiába vagyok kolis, még zacskos levest sem. nem az igaziak. nekem nem izlenek.
2012. febr. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ez a tescos chilis bab nem csilis bab igazából csak a neve az piros bab van csak piros lében!És állítólag csípős de nem érezni!Ne várj ettől semmit!
2012. febr. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
na hogy sikerült? :)
2012. febr. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!