Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit csináljak a cseresznye...

Mit csináljak a cseresznye befőttből?

Figyelt kérdés
Nagymamámtól kaptam egy csomót, de semmire sem használtam még, így enni meg nem szeretem. Valami jó recept? Szeretek sütögetni, de cseresznyés sütiket sem készítettem még.
2012. febr. 14. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyümölcs leves, rétes
2012. febr. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Cseresznyéslepény,vagy akár piskóta.
2012. febr. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

cseresznyés-mákos pite, rétes

cseresznyekrémleves, gyümölcsleves

főtt krumpli, cseresznyebefőttből mártás, főtt hús

sült husokhoz mint köret rizzsel

kókuszgolyó, csresznyés tejberizs, rizskoch

polenta, sült gríz befőttel

2012. febr. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gyúrj egy adag linzer-tésztát, ezt nyújtsd el és szabd bele a tepsi aljába. Kend meg lekvárral, szórd meg dióval és pakold meg a kimagozott, lecsurgatott gyümölccsel. Tedd be sülni, mire félig megsül, kavarj 6 tojásból piskótát, öntsd a tetejére és süsd készre. Mint a zserbót tudod kihűlés után kidarabolni, a tetejét porcukorral szórod meg.
2012. febr. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Csorgasd le, forgasd lisztbe, és ha a rizskoch-ba kavarod sütés előtt, nem fog az aljára lesüllyedni.


Egyébként tudod torta vagy puding díszítésre is használni.

2012. febr. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!