Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen tortát sütöttél utoljár...

Milyen tortát sütöttél utoljára szeretted szülinapjára? Valami különlegesre gondoltam Párom szülinapjára.

Figyelt kérdés
2012. febr. 10. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Citromtortát és körtehabos tortát sütöttem legutóbb. Most a Túró Rudi tortát próbálnám ki. :)
2012. febr. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én kókusz krém tortát marcipán borítással
2012. febr. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kávés-whiskeyst Finom volt... :D
2012. febr. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Páromnak Fanta szelet-es tortát csináltam. Mert ő inkább a túrós édességeket szereti.


Elötte édesapámnak csokitortát sütöttem.


Azelőtt mamámnak is csokitortát.


Előtte anyumnak erdeigyümölcs krémes tortát.


Most a lányomnak sütök, jövő héten. Ízre még nem tudom, de az biztos hogy nem belül lesz különleges (talán hagyományos csokisat), hanem kívül, mert Gardfield mintás tortát készítek neki. Már rajzolgatom magamnak a sablont, hogy kb. milyen legyen. Megrendeltem hozzá a színes fondantot, és marcipánokat.


Szerintem úgy tudsz különleges tortát készíteni, ha kívül bevonod valami fondanttal és azt diszíted. Pl. mi a kdevenc elfoglaltsága a párodnak? Vagy mit szeret? Azt elkészíted neki torta formában, csak egy kis fantázia kell hozzá, meg egy minimális kézügyesség.

2012. febr. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Somlói galuska tortát sütöttem szombaton, nagyon finom volt.
2012. febr. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!