Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogyan süssem meg szív alakba?...

Hogyan süssem meg szív alakba? + sütirecept?

Figyelt kérdés

Valentin napra szeretnék a barátomnak sütni! Az ötletem az az lett volna,hogy szív alakú palacsintát sütök. Ez rendes palacsinta tésztával nem hiszem hogy nagyon lehetséges,de talán amerikai palacsinta tésztával könnyebb. Ha nem tudok venni formát akkor,hogy tudnám megoldani???

Esetleg aki tud valami könnyű és finom sütit amit meg lehetne sütni 5 cm-es formába..az írjon! :) Nyitott vagyok minden ötletre! :)


2012. febr. 2. 15:31
 1/3 anonim ***** válasza:

pont ma keresgettem én is:


[link]


én ezt fogom egynek :)


egyébként palacsinta...megsütöd normális alakban és utólag kivágod


és lehet palacsintatortát is (sok palacsinta egymásra,közé krém)


forma nélkül készitem én is,kézzel formázom,ami fölösleges,azt késsel levágom.Lehet nem lesz a legtökéletesebb sziv alakú,de szivből jön,nem ez számit :)

2012. febr. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sok különféle muffin majd szívformába helyezed?
2012. febr. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
rajzolj kartonból egy szép szív formát, ami ráfér a palacsintára. többet teszel egymásra és a sablon mentén éles késsel kivágod. utána töltöd, óvatosan teszed egymásra őket. a töltelék valamelyikével bevonod a tetejét és az oldalát is. lehetne kókuszos, és akkor pirosra festett kókuszreszelékkel megszórhatnád a tetejét.
2012. febr. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!