Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hol kaphatok áfonyalevet?

Hol kaphatok áfonyalevet?

Figyelt kérdés
Hello!Nagyon sokan írták,hogy megfázásra nagyon jó az áfonyalé,eddig ezt boltban nem igazán figyeltem,ezért lennék kiváncsi arra,hogy ezt csak gyógynövényboltban lehet kapni,vagy bárhol máshol (Tesco,Spar)
2009. máj. 19. 16:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Kár hogy az ilyen agyondesignolt sió stb áfonyalé áfonyát nem nagyon látott, inkább almát meg ízfokozókat. Igazi áfonyalé biztos aranyárban van, de nem tudom mitől lenne jobb mint a citromos tea, plusz vitaminok.
2009. máj. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
egyél áfonyát, simán tiszta levet nem tudom, lehet-e kapni, de ha igen, akkor biztos nem olcsó, és az egész áfonyával is ugyanazt a hatást éred el
2009. máj. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárban lehet kapni,bio, tiszta áfonyalé. Nem tudom sajnos a nevét, de elég drága cucc. Több száz forint a fél liter-
2009. máj. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Megtaláltam neked. Tévedtem nem kicsit drága. Nagyon.

[link]

2009. máj. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!Neked pedig külön köszönöm,hogy még meg is kerested! :) Valóban nagyon drága :( de amit felírtak gyógyszer az is 7000 ft egy hónapra.Már mindent megpróbálok :)
2009. máj. 19. 19:59
 6/6 anonim válasza:

sziasztok


mostantol a [link] -n tudsz afonyalevet vasarolni

2010. nov. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!