Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hol kaphatok aromát/ízanyagot?

Hol kaphatok aromát/ízanyagot?

Figyelt kérdés

Nem olyanra gondolok, ami bárhol kapható a boltokban, hanem ami nagyon erős ízű. Gyárak is hasonlót használnak üdítők és egyebek gyártására. Lehet nem természetes is, de fogyasztásra alkalmas kell hogy legyen! Gyógyszertárakat végigkérdeztem és sehol nincs.

Gyárral nincs kapcsolatom. Főként gyümölcs ízek érdekelnének.


2010. márc. 6. 10:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagy valószínűséggel sehol. Ezeket ipari felhasználásra tervezték, kiskereskedelmi forgalomba nem hozható. Gyárat hiába is keresel legközelebb Németországban van, de ők sem fognak adni neked. Egyébként nem véletlenül. Adagolásuk akár 1/2000 is lehet. Kiszerelésük az 1kg ról indul. Áruk is ennek megfelelő a legolcsóbb, amivel én találkoztam 4-5 évvel ezelőtt25e körül volt, ha jól emlékszem. Az 300kg natúr joghurtból tudott epreset varázsolni. Volt olyan édesítő, amiből az 5kg kiszerelés 7,5tonna cukorral volt egyenértékű. Ha ezek után is szeretnél, inkább egy nagyobb cukrászdát környékez meg, hátha adnak jófejségi alapon. Egyébként mire kéne neked?
2010. márc. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sok helyen,inkább nagyobb áruházakban keresd,mert ott nagyobb a választék,-de vigyázz,ezekből kevéset lehet használni,megkell tanulni az adagolást.ZS
2010. márc. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Cora. Én a debreceni Cora-ban dolgozom, ott van egy csomó ízű.
2010. márc. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Felhivnám a figyelmet hogy nem a háziasszonyoknak szánt gagyit keres. Első mondat.:)
2010. márc. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm eddigi válaszaitokat is. Hát igen, erre számítottam, hogy nem lesz könnyű dolgom. :)
2010. márc. 7. 07:22
 6/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Szerencséd van találkoztam egy volt kollégával. Innen rendelnek: [link]

Úgy nézem még mindig kilós a legkisebb kiszerelés. De még mindig nem tudom elképzelni mire tudnál használni otthon több tonna izésített akármit.:)

2010. márc. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Felhívom őket.
2010. márc. 8. 00:15
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem írtad, mire kell, de ha alkoholfélét, mondjuk likőrt szeretnél készíteni vele:

[link]

2011. ápr. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!