Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit csinaljak a bejglivel?...

Mit csinaljak a bejglivel? Nem oldodott fel az instant eleszto a tesztaban.

Figyelt kérdés

Mindig mindenhez instant elesztot hasznalok, most viszont uj fajtat vettem es ez nem teljesen por allagu volt, hanem inkabb apro golyocskak. Pont, mint ez:

[link]

Nem is figyeltem, csak elkavartam a lisztben, osszeraktam a tesztat, gyorsan be is toltottem, mert nagyon siettem.

Ez 3-4 oraja volt. Most neztem ra, erre latom, hogy konkretan latszanak a golyocskak a tesztaban, egyenlore nem is kelt semmit sem (bar ez normalis, mert huvos helyre tettem, csak holnap este fogom sutni).

Viszont ezek a golyocskak ott vannak.

Kikukaztam a csomagolast, erre az van rajta, hogy ezt a fajta elesztot fel kell oldani folyadekban, nem a liszthez kell hozzarakni... Szuper. Mert eddig meg csak olyannal talalkoztam, amit a liszthez kellett keverni.


Mi lesz igy ebbol szerintetek?

Hatni fog egyaltalan az eleszto? Vagy ott maradnak a golyocskak es ropogtathatjuk?


Ti mit csinalnatok?

Azon gondolkodom, hogyha holnap delutanig sem valtozik semmit sem a helyzet, akkor valahogy letekerem a bejgliket es kiszedem a tolteleket, csinalok uj tesztat. Hat bejglirol van szo, szoval lenne vele munkam boven...


2011. dec. 21. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem változik a helyzet : Tavaly a kakaós kalácsal én is igy jártam. Csak a zöld tasakos élesztő Dr

Oetker olyan amit nem kell vízbe feloldani. Annak idején én Aldiba vettem: sajna későn jöttem rá én is a kalács a kukába landolt..

2011. dec. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
szedd szét, legalább a tölteléket mentsd meg
2011. dec. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!


Vegul ugy dontottem reggel, hogy gyorsan bedobok egy bejglit a sutobe probakeppen. Nem lett borzaszto. Nem azt mondom, hogy eletem legjobban sikerult bejglije, messzirol sem az, nem nott meg annyira, mint kellett volna, igy a teteje is csak felig meddig lett olyan szep mintas, de valamennyit nottek, a teszta sem kemeny. Mondjuk jo sok tolteleket hasznaltam, alig erzodik a teszta. Az elesztogolyocskak viszont eltuntek, gondolom felolvadtak valamennyire, nem ropognak es nem erzodik az izuk.

Ez van, most mar legalabb azt is tudom, hogy ilyen eleszto is van.

Igazabol ujrasutni eselyem sem lett volna, ha igy nagyon pocsek lett volna, akkor kidobtam volna, mert epp egy koltozes kozepen vagyunk, dolgozni is kell, a karacsonyra is keszulni a gyerekek miatt, szoval 100 fele kellene szakadnom. Eleve ugy indultam, hogy nem is sutok iden bejglit, szoval a semmitol ez is jobb lett.

2011. dec. 22. 14:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!