Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Főzött vanília pudingot...

Főzött vanília pudingot összekeverhetek mascarponével és felvert tejszínhabbal, nem lesz darabos?

Figyelt kérdés
Mascarpone, puding, gesztenyepüré, tejszínhab, babapiskóta, ti mit hoznátok ebből össze?
2011. dec. 18. 10:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Én letenném a babapiskótát egy tél aljára, rá a puding, rá a püré, hűtőbe és tálaláskor tejszínhabbal kínálnám.


V gesztenyepüré tejszínhabbal / kockázott babapiskóta pudinggal-habbal, ki mit kér.

2011. dec. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a mascarponét én csakis tiramisuhoz tudom elképzelni, nagyon szeretem, a többiből: [link] ez egy nagyon finom süti, én karira ezt is csinálok.
2011. dec. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én a mascarponét sokszor használom tortákhoz.

Nem rossz az ötlet!

1, Hűtsd ki jól a pudingot, majd géppel keverd össze a krémsajttal. Ha ez megvan, akkor verd fel a tejszínt, és szépen kanalanként vetesd fel a pudingos krémmel.

(Én a pudingot 3 dl tejjel főzném meg.)

Jénaiba raknám, rétegezném, közepébe menne a valamibe (pl: rumba) áztatott babapiskóta

2, Vagy így: normál puding (kb 4 dl tejből, hogy kicsit keményebb legyen). Aztán rá az áztatott piskóta, rá a tejszínhabbal (vagy simán rummal) lazított gesztenyepüré, tetejére a mascarpone tejszínhabbal lazítva.


Ha a mascarponét felvert habbal lazítod, akkor habzsákba törltve szépen díszíteni is tudsz vele.

2011. dec. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja, még egy verzió, agesztenyepürét keverheted a pudinghoz is. Aztán csak rétegezned kell a hozzávalókat tetszés szerint.
2011. dec. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!