Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ebből kb hány darab mézeskalác...

Ebből kb hány darab mézeskalács lesz?

Figyelt kérdés
Idén mindenkinek szeretnék karácsonyra mézeskalácsot készíteni, majd szépen kidíszíteni. Lehet, hogy buta kérdés, de nem tudom, hogy ha elkészítem és formákkal kiformázom, akkor hány darabot kapok. Mondjuk ebből a receptből kb hány darab mézeskalács lesz? [link] Köszi előre is a segítséget 14/L
2011. dec. 11. 19:30
 1/2 anonim ***** válasza:

szerintem egy nagy tálnyi kijön 1 kiló lisztböl. db-ra nem tudnám megmondani, de szerintem 50 csillag mindenképpen.


de kidiszítés annyira nem egyszerü, de sok jó ötlet van a neten. sok sikert. ja és sütésnél figyelj hogy a méz miatt sütésnél már jó, de még nagyon puha, ami nem baj, mert ha kihül akkor kemény lesz. vagy is ha az alja már halvány barnácska (nem barna) akkor jó.

2011. dec. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha nem túl kicsi, és nem is nagy formákkal szaggatod, és úgy fél cm vékonyra nyújtod, akkor kb. 100 db lesz belőle.
2011. dec. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!