Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Bableveshez tejföl helyett jó...

Bableveshez tejföl helyett jó a natúr joghurt?

Figyelt kérdés
2011. dec. 6. 12:23
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
szerintem igen !! Probáld ki egy kevés levessel keverd el aztán kostold meg...
2011. dec. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
őőő szerintem meg borzalmas lesz vele, kb mintha megsavanyodott volna a leves.
2011. dec. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jó a bableves simán rántással is. Van tejérzékeny a családban, kipróbáltam tejföl nélkül a bablevest, azóta mindig úgy főzöm.
2011. dec. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem. A joghurt hő hatására megsavanyodik, megromlik, a tejföl nem! Hidd el, csak úgy szabad bármihez joghurtot keverni, hogy az már majdnem kihűlt..
2011. dec. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

a joghurt gyümölcslevesekbe jó , de bablevesbe nem finom.

én is a sima , kicsit paprikás rántást ajánlom, vagy a lisztes-tejes habarást.lisztet hideg tejjel tejfölsűrűségűre , csomómentesre keverni, és a levesbe csurgatni. pár percig együtt főzni, akárcsak a rántással.

2011. dec. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem. Megváltoztatja az ízét, savanyú lesz tőle. Inkább csak rántsd be.
2011. dec. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
58%
Ha nem főzöd bele, akkor jó, tálaláskor egy kiskanálnyit bele lehet keverni, én már ettem úgy, hiszen nem baj ha kicsit savanykás, sokan tesznek ecetet is a balblevesükre, én pl. nagyon szeretem a bablevesbe a savanyú erőspaprika levét.
2011. dec. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!