Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Piskótába almapüréböl krémet...

Piskótába almapüréböl krémet de hogyan?

Figyelt kérdés
710g-os üveges almapüréböl szeretném készíteni.
2011. szept. 21. 13:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
én vanília pudingba keverném
2011. szept. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Inkább valami linzertésztát vagy egyéb gyúrt tésztát csinálj, az jobban passzol az almához!


Csinálhatod azt is, hogy a piskótatésztába nyersen kis adagokban dobálod bele az almát és úgy sütöd ki együtt. Mint amikor meggyet/cseresznyét dobálnak bele... De nekem ezek nem ízlenek, na... :) Esetleg ha dió/ mandula is megy mellé.

2011. szept. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én is sűrű pudingba keverném, akkor lenne valami tartása is a krémnek.

ha pedig piskótatkercset csinálsz, rákened, mint a lekvárt és feltekered.

2011. szept. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Gyümölcs tortát sütnék, ha kihült, vékonyan megkenném lekvárral. Aztán zselatint áztatnék, és a püréhez tenném...tulképp. almapüré kocsonyával tölteném meg a torta közepét.

Hogy ne legyen unalmas, tennék bele gyümölcsöt vagy citrus zselét.


Üdv!

2011. szept. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat-ötleteket!

Gyümölcstorta formába sütöttem lekvár helyett almaszósszal kentem erre jött a fahéjjas vanilia puding amit kakaó porral szórtam be.

Nagyon finomra sikerült.

2011. szept. 22. 05:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!