Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hétvégén vendégeim jönnek 4...

Hétvégén vendégeim jönnek 4 és 6 éves kifiukkal. Mit főzzek, amit a gyerekek is szeretnek?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy a brokkolit és a gombát utálják.
2009. ápr. 21. 08:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A rántott hús krumplipüré a mi családunkban mindig sikert arat a gyerekek körében! :)
2009. ápr. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Tejbegrízes túrógombócot csak nekik:)
2009. ápr. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket minden gyerek megeszi: palacsinta, milánói spagetti, sült krumpli, gyümölcsleves, szilvásgombóc, pizza.Kérdezd meg az anyjukat! De inkább főzz amit akarsz + palacsinta.

Legyen még süti vagy fagyi és ropi.

Ne várd, hogy sokat esznek, inkább a szülőkre koncentrálj!

Már sikerélményileg.

Egy anyu, sok barát gyerekkel.

2009. ápr. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Rántott husi, sült krumpli tuti, palacsinta tuti, de pl. az én fiaim (5, 7 évesek) nem eszik a milánóit, sem a gyümölcslevest. Pizzából is csak az igazán jót.

Viszont mindig van otthon virsli, arra az esetre, ha nem esznek meg valamit.

2009. ápr. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mondjuk az én gyerekeimnek mindig nagy élmény volt, ha valami különlegeset kaptak. Nézzen ki nagyon jól! Legyen szeme-szája, vagy kereke, vagy valami nagyon kívánatos díszítése.

Vagy szép neve, mint az őzragu áfonyamártással. A krumlizsámiskából vulkánt csináltam, körbeöntöttem paradicsomszósszal, az volt a Vörös tenger, ezt nagyon imádták. Torta, tengerpart formában, zselétenger, fruttin napozó gumimacik. Vitorlás sajtból és körözöttes kenyérből.Pizza, puding, akinek szeme szája orra van..

Kérdezd meg az anyjukat, ha nem válogatósak, és van egy kis időd, akkor ilyennel leveszed őket a lábukról. Vagy dínó alakú pipifasírt, saliból erdő.

Sokat ne vacakolj a gyerekek kedvéért, kiszámíthatatlanok. Vagyis csak akkor, ha nem leszel csalódott, ha mégsem esznek a remekedből.

Valami kis játszást szervezz nekik inkább érdekes játszótér, ajándék léggömb, megmutatsz vmi érdekeset ami náluk nincs otthon..Ott is alszanak? reggelire főtt tojás kakaó.

[link]

[link] ITT A SZÍÍNES CUKOR A LÉNYEG


[link]

2009. ápr. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a kedves segítségeteket!!!
2009. ápr. 21. 18:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!