Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi a hagymasbab eredeti receptje?

Mi a hagymasbab eredeti receptje?

Figyelt kérdés
bud spencer es terence hill kedvenc etele eredeti receptjet keresem ami pl.az ordog jobb es bal kezeben volt.mindenhol gombat,kolbaszt irnak ami nem hiszem hogy benne volt.
2011. aug. 14. 14:33
 1/3 anonim ***** válasza:

NEm tudom, hogy a filmben milyen volt (nem láttam a filmet), de egy német oldalon volt egy recept ezekhez e filmekhez:


Két doboz vörösbab konzevet (illetve ennek megfelelö elöre megfözött szárazat), lecsurgatunk a levétöl. Egy serpenyöben 1 cm-es kockára vágott szalonnát kiolvasztunk, rádarabolunk 1-2 fej hagymás nagyobb kockákra, összesütjük és ráöntjük a babot, meg valamennyit a levéböl, hogy párolódjon, de ne sokat. Kb fél óra alatt elkészül, ha szükséges, még kevés lét utána lehet tölteni. A végén sürü fözelék állagú kell, hogy legyen, se száraz, se folyós nem lehet.

Nem tudom, segit-e neked ez a recept.

2011. aug. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen koszi en is igy szoktam.de tudod a filmben valahogy mas.
2011. aug. 14. 16:09
 3/3 anonim válasza:

Mert az eredeti paradicsomos,chilis kolbászos bab:

[link]


(itt valamiért a pontos recept nincs fent: [link]

2012. júl. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!