Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen fiús és lányos sütik...

Milyen fiús és lányos sütik vannak?

Figyelt kérdés
Én úgy gondolom, hogy a gyümölcsösebb sütik lányosabba, míg a csokis, karamellás, töményebb sütik fiúsabbak. Te hogy gondolod? Milyen sütik vannak, amiket készíthetek csak fiúknak és csak lányoknak? Egy nagyobb társaságnak szeretnék majd ilyen ajándékot adni.
2011. aug. 14. 11:01
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

fiúknak: [link]

lányoknak: [link]


tuti siker! :D

2011. aug. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

ezen még nem gondolkodtam és megfigyelést sem végeztem egy adott csoportra, pedig statisztikus az egyik szakmám.

családomon belül, a dús , krémes, habos sütik a pasik kedvencei, a női szakasz a pudingos, gyümölcsös, könnyedebb sütiket preferálja:)))

2011. aug. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok, de előbb ennék meg egy karamellás vagy csokis sütit, mint egy gyümölcsöset. Irigykednék is, ha nem olyat kapnék. :)


Szerintem készíts puncsos sütit (kockát, minyont, golyót akármit) és csokimázzal kapják a fiúk, és puncsos, rózsaszín mázzal a lányok.

Ezeket kreatívan tudod díszíteni, és mivel belül ugyanolyan, így nincs az, hogy az egyik kinézi a másik szájából, ha azt jobban szereti.

2011. aug. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Szerintem is inkább a bevonattal vagy a krém színével érdemes manipulálni.. :)

A süti golyó, az nekem is tetszik..:)

Vagy torta, az egyiket kívülről fiús színű, a másikat színű lányos színű külsővel és gyöngyökkel ellátni. Esetleg fellehet dobni a lányokét virágos motívumokkal, a fiúkét meg sörrel, foci labdával.

2011. aug. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Hány éves a társaság?? Mert ez például eléggé fiús süti : [link] Egyébként szerintem nem a nemtől, hanem egyéntől függ, ki mit szeret. Én például lány vagyok, és utálok minden gyümölcsös sütit, mert én ezt a kettőt külön szeretem megenni (már a desszertet és a gyümit). Szóval szerintem mindegy, inkább a díszítés legyen fiús vagy lányos.
2011. aug. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Ezeket a mell, meg pénisz formájúakat nem csinálom meg. :) Már nagyon elcsépeltek, nem illik már ilyeneket adni, a megrendelőinket is szoktuk tájékoztatni, hogy nem szokott már meglepetésként hatni.

A társaság kora vegyes. Kifejezetten fiús és lányos desszertet kell kreálni, ezt pontozzák. Nem számít, hogy ki mit szeretne.

2011. aug. 14. 17:35
 17/23 anonim ***** válasza:

csinálj grillázsból valamit. a lányos pl lenne valami rózsaszín krémmel, egyéb hacukákkal díszített kis kosárka,

a fiúknak pedig pl grillázsból egy bőségszaru, az alapszín a töltésnél az áfonyától kékes lenne, és abba erdei gyümik, grillázs darabok, szóval egy kicsit markánsabb.

2011. aug. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 Salx Narval ***** válasza:
Hát, ez elég furcsa elvárás, mert kifejezetten fiús, vagy lányos sütemény nincs, még kicsit ilyen, vagy olyan sincs.:D Azt, hogy ki milyen sütit szeret, nem a neme határozza meg, sőt még azt sem, hogy az édes, vagy a sós sütiket részesíti e valaki előnyben, vagy esetleg mindkettőt, mikor ezt, mikor azt.Mindemellett jól gondolkodsz, amikor az édesebb csokis,karamellás, stb mellé, a savanykásabb gyümölcsöset is adnál.Valószínűleg vegyesen fogják enni őket az emberkék, de legalább mindenki talál kedvére valót, főleg ha kiegészítenéd sós sütivel is, mert jól ellensúlyozná az édes ízeket.Ha gondoljátok végezhettek egy felmérést, hogy melyik nem, miből evett többet.:D
2011. aug. 15. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 Salx Narval ***** válasza:
Bocsi, most olvasom, hogy ötleteket is kérnél.Én a legnagyobb sikereimet, vegyes társaság esetén a tiramisuval, madártejjel, gesztenyepürével,fagylalttortával,gyümölcskosárkákkal és leveles tésztából készített sajtos sütikkel értem el.Természetesen az édesből nem kell mindegyiket elkészíteni, de kettőt legalább.Ami még nagyon bejött, az a rétes, ha cukrász vagy gondolom nem jelent problémát az elkészítése. Az igaz, hogy jobban illik egy kerti partihoz, de társasága válogatja, nekem bármikor, bárhol, kínálhatnák .:D
2011. aug. 15. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Na a lényeg az, hogy kifejezetten fiús és lányos sütiket kell kreálni, amit majd díjaznak. Nem számít, hogy valaki jobban szereti a gyümölcsöset és pont férfi az illető, vagy fordítva. A cukrászpiacon köztudott, hogy a gyümölcsös sütik nőiesebbek, a töményebb csokisabbak férfiasabbak. Már a csapatom kitalált jónéhány ötletet, csak kíváncsi vagyok kívülállók véleményére is. :-)
2011. aug. 15. 10:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!