Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen fiús és lányos sütik...

Milyen fiús és lányos sütik vannak?

Figyelt kérdés
Én úgy gondolom, hogy a gyümölcsösebb sütik lányosabba, míg a csokis, karamellás, töményebb sütik fiúsabbak. Te hogy gondolod? Milyen sütik vannak, amiket készíthetek csak fiúknak és csak lányoknak? Egy nagyobb társaságnak szeretnék majd ilyen ajándékot adni.
2011. aug. 14. 11:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Lányoknak gyümölcsös muffin rózsaszín bevonattal, cukorgyöngyöknek. Fiúknak csokis muffin, kék cukorbevonattal, barna tortadarával.
2011. aug. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Lányos és fiús süti? :D Hmm...

Lányoknak legényfogót.

[link]

Fiúknak víg legények tortája:

[link]

Vagy sörkorcsolya.

[link]

Borkorcsolya:

[link]


Kicsit bizarr ötlet, de van egy rombusz alakú kelt tészta, lekvárral a közepén, azt nálunk mindenki úgy ismeri, hogy lekvárospi.na. :D

2011. aug. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nincs így, szerintem. A családban faterral mi is imádjuk a gyümölcsös sütiket. Esetleg azért gondolod, hogy lányos, mert látványosabb a sima csokis, karamellásnál. Szerintem csinálj többfélét és ne kivételezz, hogy csak fiúknak vagy csak lányoknak adsz belőle. Lehet valaki jobban szereti a másik fajtát, de viszont nem kapna belőle, mert lány vagy fiú és a lányosat nem ehetik a fiúk a fiúsat meg a lányok. Pláne, ha párok is lesznek a társaságba, legalább ugyanolyat kapnak, és nem éri szó a ház elejét.!
2011. aug. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Salx Narval ***** válasza:
Van ilyen, hogy lányos és fiús süti, vagy a díszítésére, színére gondolsz?
2011. aug. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Huha, biztos nem fogsz ezzel mellefogni? Parom(pasi) imadja a gyumolcsos sutiket, en viszont nem, en a karamellasert, meg a kakaosert vagyok oda.

Esetleg vmi aprosutemeny, amibol mindenki vehet nemre valo diszkriminacio nelkul?(:

20/L

2011. aug. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Nem fogok melléfogni, mert így van megszervezve a rendezvény is. Cukrász vagyok, nekem ez a feladatom most. Csak érdekelne, hogy az emberek mit ajánlanának, mi számít fiúsabbnak és mi lányosabbnak a sütik birodalmában. Nekem van már pár ötletem, de érdekelnek másoké is, mind összetételben, mind díszítésben.
2011. aug. 14. 11:30
 7/23 anonim válasza:
sztem pont h a gyümölcsös a fiús, mert azok általában nem olyan tömény édesek mint a csokis-karamellás...
2011. aug. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül csokis-karamellásat akarok, az csak példa volt.
2011. aug. 14. 11:37
 9/23 anonim válasza:
Mondjuk a meggyes feketeerdő szerintem kifejezetten fiús sütemény, lányos meg mondjuk a tiramisu meg a zserbó :P
2011. aug. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Részlet egy felmérésből:


"A felmérésben megkérdezett nők és férfiak 77 százaléka a csokoládét leginkább az íze miatt fogyasztja. Az „íz-sorrendet” mindkét nem esetében a mogyorós / mandulás (44%), a marcipános (40%) valamint a mogyorókrémes (29%) ízesítés vezeti. A nők és a férfiak íz preferenciájában eltérés viszont az, hogy az alkoholos ízesítésű (nő: 24%, ffi.: 30%) valamint a kókuszos (nő: 17%, ffi.: 23%) csokoládékat több férfi, míg az epres (nő: 26%, ffi.: 21%) és a joghurtos (nő: 23%, ffi.: 17%) ízesítésű csokoládékat több hölgy részesíti előnyben.


A felmérésben megkérdezett nők és férfiak véleménye viszont egyöntetű a csokoládé fajták tekintetében. A megkérdezettek a tejcsokoládét (78%) és az étcsokoládét (40%) fogyasztják a legszívesebben, a fehér csokoládét viszont nagyobb arányban (nő: 26%, ffi.: 33%) kedvelik a férfiak, mint a nők.


Ezeket a csokoládé fajtákat a két nem képviselői a leggyakrabban táblás (64%) és szeletes (30%) kiszerelésben vásárolják meg, míg az ínyencségnek számító bon-bonokat (2,3%), csoki drazsét (1,7%) és pralinékat (1,5%) elsősorban alkalmakra választják."

2011. aug. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!