Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szerintetek reálisak a torta...

Szerintetek reálisak a torta áraim? Szerintem a cukrászdai alatt van. Már 4 éve itthon vagyok 2 picivel nem igen vagyok tisztában a mostani árakkal.

Figyelt kérdés
Köszi a segítséget [link]
2011. júl. 16. 21:24
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
61%

én ilyen árak mellett törzsvásárló lennék:D najó,mégse,ígyis van mit fogni rajtam:D

szerintem tök jó árban van,nekem pl. tetszik.Nálunk 2500-3000ft egy 8szeletes vacak alap torta xD(azaz: mi nem csinálunk ilyeneket,hanem annyikért vettünk 1-2szer)

2011. júl. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
83%

Én Angliában élek,és egy kis tortáért (ami szerintem csak sima piskótatorta,marcipánnal körbe vonva 8-10 fontot elkérnek( ami kábé 2800-3000 forintnak felel meg)

De szembe jutott,hogy a tied ha jól olvastam 20 szeletes..Itt Angliában egy sima négyzet alakú 16 szeletes tortát rendeltünk aminek a díszítése egy keresztrejtvénynek látszott 19 fontot fizettünk..Ami kábé 6000 forint.Azt tudni kell hogy itt kint sokkal drágább az édesség mint otthon.

Így én is azt akartam írni,hogy egy kicsit drága a tortád..

De gondoltam azért előbb körbenézek a neten hogy mások mennyiért árulják..(meg hát nem vagyok tisztábban az otthoni árakkal) Nos az oldal megnézése után,a te tortádat nagyon szépnek,és elfogadható árnak tartom..

Én nem vagyok cukrász (a húgom az) de ha olyan tortákat csinálnék mint a belinkelt oldalon lévő cukrászda,én borzalmasan szégyellném magam-

Küldöm a linket,te szakemberként biztos másképp látod majd..

[link]

2011. júl. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Megnéztem a linket.....

Hát ez enyhén szörnyű!!!

De csak van aki veszi vagy nem?

Én biztos nem rendelnék náluk..de embere válogatja...

Köszi

2011. júl. 16. 22:24
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

22:17 ez az oldal ijesztő! Itthon, 0 előképzettséggel különbet ügyeskedek össze...ez tényleg szomorú.


Kedves Kérdező! Szerintem a Te tortád nagyon szép, a képek alapján sok munka lehet benne, amit leírtál, az pedig egyenesen hihetetlen (igazi csoki a krémben, tejszínes krém, stb.) ennyi pénzért. Szóval ne aggódj, budapesti viszonylatban tuti, hogy nem számít drágának, de ilyen jó minőségben szerintem sehol az országban.

2011. júl. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Aranyos vagy!:-)

2011. júl. 16. 22:43
 16/21 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon szép a tortád.Én vidéki vagyok és a fiamnak rendeltem egy terepjáró formájú tortát,marcipánnal bevontat és 5500ft-ot fizettem,szerintem egyáltalán nem adod drágán.Múltkor egy 24 szeletes tortát rendeltek az egyik ismerőseim 4000ft-ért, csoki torta volt,de nem mondanám hú de finomnak.
2011. júl. 17. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 doboszoli ***** válasza:
100%

Nagyon korrekt az ára.

Ugye tartalmazza az alapanyagot, energiát, munkadíjat.

Lánykám szintén amatőr tortakészítő, lépj vele kapcsoltba a honlapján keresztül(dobostorta.mindenkilapja.hu), cseréljetek eszmét, nagyon készséges csajszi.

Látom, hogy hétvégeken mit bűvészkedik a tortáival,(amibe egyetlen gramm margarint nem használ).

Akinek drága, süssön magának!

2011. júl. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 doboszoli ***** válasza:
100%
Egy 15 kilós(!) esküvői tortáért, talán 25 ezret kért, senki nem sokallta.
2011. júl. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Teljesen jó ár. Én most rendeltem a kisfiam 2. születésnapjára egy tűzoltóautó tortát, jó aláírom voltak egyedi igényeink, ízben is elkészítik a saját ötletünket, de 12.000 Ft-ot fogok érte fizetni.
2011. júl. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Szia!

Megkérdezhetem hogy hány szeletes lesz??

Milyen külön igények?

Mert én pl úgy csinálom hogy mutatnak egy képet,és ha más színt szeretnének akkor olyanra csinálom ill íz tekintetében szinte bármit készítek a citromtól, somlói,szilvás-fahéjon át a csilis csokisig.

2011. júl. 18. 19:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!