Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Van egy hadseregnek is elegend...

Van egy hadseregnek is elegendő maradék tzatzikim. Van valami ötletetek, mire használjam?

Figyelt kérdés
Tegnap hagymával, sonkával tűzdelt egyben sült karaj volt hozzá, mára nincs ötletem.
2011. júl. 15. 09:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem süss egy pár tortillát, tegyél be egy kis husit, salit,meg tzatzikit.
2011. júl. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fasírt esetleg illik hozzá? Ez engem is érdekelne! Szóval, hogy adhatok kis fasírtokat a tzatzikihez?
2011. júl. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
csinálj pirítóst és edd meg tzatzikivel :D
2011. júl. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
gyros, grillezett hús
2011. júl. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Csirkemellet, pulykamellet, esetleg combit csíkokra vágsz, kevés olajon lepirítasz. Tálalhatsz mellé még sült krumplit, pitát, paradicsomot, salátát, uborkát, nyers hagymát, a tzatzikit meg mártásnak rá.
2011. júl. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
tehát gyros:)) nekem is ez volt a legkézenfekvőbb ötletem, meg is erősítettetek benne. husim úgyis van még a fagyasztóban, veszek hozzá zöldséget és passz. köszönöm az ötleteket:)
2011. júl. 15. 09:56
 7/7 anonim ***** válasza:
vidd el irakba a katonáknak tuti örülnének neki :D
2011. júl. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!