Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Újkrumpliból milyen lesz a...

Újkrumpliból milyen lesz a rakottkrumpli?

Figyelt kérdés
2011. jún. 22. 22:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szija! képzeld áén pont ma estére sütöttem olyat a barátomnak, és ujkrumplibol hát fincsi volt, talán kicsit ropogosabb az uj krumpli, de finom, nincs baja, vagy pontosan mire vagy kiváncsi?:)
2011. jún. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Finom.Ha gondolod küldhetsz kóstolót.
2011. jún. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Nikcsii. válasza:
Új
2011. jún. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az újkrumpli újkorában még olyan roppanósabb, vizes ízű.. tehát ízetlenebb, mint az öreg krumpli. Én újkrumpliból a petrezselymes krumplit imádom csináni, meg a paprikás krumplit, amibe nokedlit is rakunk jó sok petrezselyemzölddel, és tejföllel tálaljuk. :)
2011. jún. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
00:16 vagyok, de amúgy a rakott krumpli is jó belőle, csak kicsit ízetlenebb.
2011. jún. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem nem izetlenebb, hanem mas, lagyabb izü es allagu lesz. A ferjem megkerdezte, mitöl volt jobb? :) Zehat neki jobban izlett. De zöldseges krumpliban jobban ervenyesül az ize, vagy kettevagva sütöben megsütve (tetejet beolajozva es sozva), vagy kockakra vagva es s erpenyöben megsütve. Paprikas krumpliban meg kevesbe, arra nem hasznalnam, ha meg nincs sok.
2011. jún. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ma már lehet kapni nagyobb, kiérettebb szemű újkrumplit is, abból csináld, jobban fog hasonlítani az ó-krumplira az íze. De szerintem is jó lesz, nyugodtan kipróbálhatod.
2011. jún. 23. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
finom lesz. nem olyan kásás, mint az öreg krumpli, de épp azért finom, mert most nyáron egy kicsit más.
2011. jún. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!