Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen aprósütit süssek?

Milyen aprósütit süssek?

Figyelt kérdés

Amerikai cookit fogok sütni egyszer.


Partira megyünk szombaton. (németország)

200km-t kell utaznunk autóval és egy bébivel pénteken. vagy is max péntek délelött tudok sütni.

Olyan kellene ami nem krémes de nem is túl száraz, olyan ami szuper finom. Ha lehet képeket is mellékeljetek hogyan néz ki.

Mivel büfés party lesz így mindenképpen aprósüteményt akarok vinni, valószínü nem lesz más édesség.


Az cookie receptem olyan amit seni nem tud letenni, csak eszi és eszi. na hasonlóra gondoltam. lehet gyümölcsös is, mert nem hinném hogy annak baja lesz egy nap alatt.


2011. jún. 6. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Andi konyhaja en nagyon szeretem mert sok finomsagot megtalalsz benne.en is onnan szoktam lesni receptet.
2011. jún. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

ja és ne tartson sokáig.


Ki az az Andi?

2011. jún. 6. 15:12
 3/6 anonim ***** válasza:
ird be a google keresobe azt hogy Andi konyhaja es ki is adja hidd el nagyon jo.,
2011. jún. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
na jó, én meg kérem szépen azt a cookie receptet :) köszi
2011. jún. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Itt van, de kérek érte cserébe legalább ötletet.


25 dkg margarin

2 tojás

2 evk méz (legyen finom, mert nagyon érzödni fog)

15 dkg porcukor

1 cs sütöpor

1 cs vaníliáscukor

1 csipet só

50 dkg liszt

csoki darabok, mazsola, dió amennyi csak bele fér


jól összegyúrod, majd kislabdákat csinálsz és lapítod.

gyorsan sül, de mivel mézes puha lesz így vigyázat akkor jó ha az alja már elkezd világos barna lenni, ha túlsütöd akkor kiszárad és kökemény lesz másnapra. habár nem tuti hogy marad belöle másnapra.

2011. jún. 6. 15:37
 6/6 anonim ***** válasza:
2011. jún. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!