Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hol tudnék olcsó de jó dobozos...

Hol tudnék olcsó de jó dobozos vaniliafagyit venni?

Figyelt kérdés
Régen a Plus-ban vettem,nagy sárga dobozban volt,de ha jól tudom,megszűnt,mert nálunk hónapok óta nem kapni.Valami hasonló jó minőségűt keresek,ami nem túl drága,de sajna nem ismerem a márkákat.
2009. márc. 8. 12:05
 1/7 anonim ***** válasza:
szia szerintem a tescoba vannak nagyon jó fagyik meg még a lidlbe. A lidlbe külföldi márkák vannak sajna nemtudom pontosa a nevét hogy milyen de az tuti jó, mi is vettünk már több félét málnásat citromosat és nagyon ízlett a családnak. Vannak jó nagy családi kiszerelések
2009. márc. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A Spar sajátmárkás jégkrémjei is nagyon jók sztem.
2009. márc. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi,mind a 2 üzlet van a közelben,majd tesztelek!
2009. márc. 8. 12:31
 4/7 anonim ***** válasza:
A CBA-nak isteni a vanilia fagyija!! 1 liter nagyjából 300 ft ha jól emlékszek, de isteni jó!
2009. márc. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az jó,még közelebb van,köszke!
2009. márc. 8. 13:28
 6/7 anonim ***** válasza:
Mmm, tudom melyikről beszélsz, a Romanza-ról. Hát az valami isteni volt, nagyon sajnálom, hogy már nincsen. Azt hiszem ahhoz volt még valami különleges hozzáadva, nem úgy mint a többi vaníliafagyihoz, de remélem van még valami jó máshol is.
2009. márc. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen,a Romanza volt,a kis vaniliapöttyökkel,hmmmmm....
2009. márc. 11. 08:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!