Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A füstölt főtt LAPOCKA sonkát...

A füstölt főtt LAPOCKA sonkát meddig kell főznöm?

Figyelt kérdés
Ha van valaki aki szintén vett a T***oban és tudja esetleg miféle cucc ez az írjon :)
2011. ápr. 23. 17:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Füstölt-FŐTT! ezért már nem kell főzni, csak esetleg átmelegiteni egy 10 percig. Ugyan ott lehetett kapni nyerset is, én olyat vettem. Azt kb 1 órát fogom főzni.
2011. ápr. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
Én éppen most fejeztem be. Mivel rajta van, hogy "főtt" nem kell főzni. Én azért főztem még 30 percig. Elég babra munka volt a hálót leszedni, de ollóval megoldottam. kézi kenyérszeletővel vékonyra vágtam. Nem rossz az íze, persze nagyon messze van az igazi paraszt -és egyéb sonkától. De az ára sem ugyanaz!
2011. ápr. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én ugyan a Lidl-ben vettem kötözött lapockát, egy órát főztem tegnap este, és hagytam a levében kihűlni.

egy helyen megkezdtem a gumis hálót és szépen egyben le tudtam húzni róla.kihűlve felszeleteltem, és jól záródó dobozba tettem.

Persze messze van a házitól, de nekünk megfelel:))

2011. ápr. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek, azért kérdeztem, mert hiába van ugye ráírva, hogy főtt is, mindig szokták főzni valameddig és én ezt nem tudtam! De köszi! :)
2011. ápr. 23. 18:17
 5/5 juliay válasza:

En igy keszitem el: kb.masfel kilos fustolt kotozott fott lapocka

annyi viz ami teljesen ellepi,kiveszem a sonkat es igy keszitem tovabb.2 baberlevel,egy jo nagy fej fokhagyma felbevagva cikkenkent,egy szep voroshagyma felbevagva a belso hejaval egyutt,egy kaveskanal egesz bors,enyhen megsozom,es megfozom,amikor felforr bele a sonka forrasig varok hiszen a sonkatol kisse lehul,kb tiz percet amig forrni nem kezd ujra.elzarom,fedo alatt tartom teljes kihulesig,kiveszem es szepen lejon a halo.Eles kessel szeletelem.

2021. ápr. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!