Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A tojásos nokedlihez nyersen...

A tojásos nokedlihez nyersen vagy rántottaként öntsem a tojást?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 11. 12:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Tegyél a nokedli alá 2 evőkanál étolajat a tojást verd fel és enyhén sózd meg.Nyersen öntsd rá és lassú tűzön főzd fedő alatt.Néha keverd meg!
2011. ápr. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy szoktam, hogy a kifőtt nokedlit átforgatom egy kevés zsíron a serpenyőben, a tojásokat felverem és ráöntöm a nokedlire. Kevergetem, és ha megsül rajta a tojás, kész. Ó, de szeretem! Lehet, csinálok én is ebédre. :)
2011. ápr. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Olajat melegítesz, beleöntöd a felvert, sózott tojást (mintha rántotta lenne), ebbe öntöd a meleg nokedlit (lehet hideg nokedli is, de az nehezen sül meg), kevergeted, megsütöd rajta a tojás. Ha nem kevergeted, összeáll egybe a tojás.

Jó sok toját tegyél rá, úgy finom.

2011. ápr. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nyersen szoktam, de ettem már olyat, aki rántottaként tette rá, de nekem úgy túl száraz volt, és nem fogta be a nokedlit a tojás.
2011. ápr. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

KÖSZI MINDENKINEK!

éLETEM ELSŐ TOJÁSOS NOKEDLIJE LESZ, SALÁTÁVAL FOGOM TÁLALNI.

2011. ápr. 11. 12:44
 6/9 anonim ***** válasza:
Anyám!Szép emlékeim vannak A Tojásos nokedliről!Amikor külön költöztem otthonról ez volt az első étel amit megfőztem!Én is salátával csináltam.Éhes vagyok!!! Jó étvágyat!
2011. ápr. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is mindig nyersen teszem rá a tojást. És öntöt salátával. Nagyon szeretjük.
2011. ápr. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 doboszoli ***** válasza:

Nyersen ütöm rá a tojást, és csak addig teszem vissza a tűzre, amíg a tojás KOCSONYÁSSÁ válik, nem sütöm szárazra, így jó "csúszós" marad.

Friss fejes salátával ipari mennyiséget tudok bekebelezni.

(meg is látszik...)

2011. ápr. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nyers,felvert tojással kell leönteni! :)

Hamarosan én is csinálok...

2011. ápr. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!