Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A krémes túró milyen állagú?...

A krémes túró milyen állagú? Mint a sima túró? Mehet bele süteménybe? Vagy inkább túrós tésztának jó?

Figyelt kérdés
Ettől függ, hogy mennyit szeretnénk venni(a boltban így hirdetik, hogy "krémes túró", mert ha sima túró, akkor fagyasztok le, és sütnék is belőle!
2011. márc. 26. 09:24
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Nem síma túró,hanem kenhető állagú. Nem biztos,hogy süteménybe is jó. Azt viszont nem tudom,hogy a bolti túrók jók-e fagyasztva? Én csak házi túrót szoktam lefagyasztani.
2011. márc. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

fagyasztottam már le boltit, házit nem éri meg csinálni, olyan rossz tejhez jutunk hozzá :(.

Köszi a válaszod, sejtettem, hogy kenhetőbb a krémes túró :) Megy a zöld kezecske :)

2011. márc. 26. 10:03
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

nemtom

de most krémtúróról beszélsz?

ezt nem kéne lefagyasztani, mert ez egy hab/joghurt.

2011. márc. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

a krémtúró az krémtúró, a krémes túró az krémes túró :) azért ennyire képben vagyok, csak a Lidl-ben nem minden egyértelmű :)

krémtúrót sosem fagyasztanék le, nem is eszünk.. brrr...

2011. márc. 26. 10:04
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
túrókrémnek nagyon jó a lidl-s
2011. márc. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha lidl vödrösére gondolsz, az tényleg csak túrókrémnek jó, mirinda szeletnek vettem, még 1 zselatitól se lett szilárdabb állagú :( Sütibe ne!
2011. márc. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek, a lányunknak finom magában is, meg vettem sima túrót :) köszi mindenkinek!
2011. márc. 27. 11:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!