Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen módon használod fel a...

Milyen módon használod fel a nyers, tehát nem ecetes céklát?

Figyelt kérdés

Mit főzöl belőle, esetleg salátába teszed?

A kérdés nem az, hogy általában mit lehet csinálni belőle, tehát nem Google találatokra vagyok kiváncsi, hanem saját tapasztalatokra.

Méltatlanul mellőzve van ez a nagyszerű növény...



2011. márc. 14. 13:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én két dolgot szoktam: ecetes, tormás salátát, és lengyel céklalevest. Nyam!
2011. márc. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
meg kell sütni a sütőben és krumplipüréhez keverni
2011. márc. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én nyersen szoktam nassolni :-)
2011. márc. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Szia!

Én leves szoktam késziteni belöle a családnak nagyon bejön.Mellesleg nagyon egészséges és finom is.

Te mit szoktál késziteni belöle?

2011. márc. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Barátnőm sütibe használja:

[link]

2011. márc. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A barscs (ahogy írták is, hogy lengyel, de inkább orosz) nagyon finom.
2011. márc. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Krumplikrémlevesbe reszelem nyersen (már amikor tányérba van szedve), mellé pedig sárgarépát is reszelek. Olyan jól néz ki a vaj színű krémlevesben. A recepteskönyvben olyan 200 ft-osnyi területre van reszelve a két zöldség. Ahogy a kanállal megmozdítod, színes "nyomot" hagy. Én vendégségben ettem először. Tök egyszerű és olcsó, mégis mindenki el volt ragadtatva :)
2011. márc. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
szoktam köretnek készíteni, zsülienre vágom és almával, pici só, pici cukor, citromlé hozzáadásával megpárolom. Ugyanennek továbbfejlesztett változata a céklafelfújt. Kivajazok egy tűzálló tálat, kimorzsázom, beleteszem a fent elkészített céklát, és a tetejére vastagon besamelt teszek és be a sütőbe. így még a gyerekem is megeszi, pedig ő rém válogatós.
2011. márc. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
a majonézes cékla is nagyon finom. a főtt céklát a reszeleő nagyobbik lyukán reszelni, és kis tejföllel elkevert majonézzel összekeverni. kicsi bors mehet rá.
2011. márc. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én a babámnak szoktam adni, imádja a cékla főzeléket. Krumpli és cékla. Azóta én is rákaptam.
2011. márc. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!