Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen húsos ételt készítsek...

Milyen húsos ételt készítsek vacsorára, ami nem nehéz?

Figyelt kérdés
Rengeteg hús van a fagyasztóban, leginkább sertés (házi). Fél 9 körül vacsoráznánk, párom akkor ér haza, nem szeretünk akkor már nehéz ételeket enni (pörkölt például), de a húsnak meg fogynia kellene. Tudtok nekem ötleteket adni? Hozzávalókat nem írom le, alapvető dolgok vannak itthon. Köszönöm előre is aki tud nekem segíteni!
2011. febr. 23. 15:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Például kiránthatod a husokat . az könnyű csak lehet , hogy estére nehéz étel vagy csinálhatsz husos salátát!! Azt úgy , hogy megsütöd a húst serpenyőben és vágsz fel salátát meg paradicsomot és összekevered őket! mondjuk nem tudom milyen lehet sertés hussal! De azért szerintem nem rossz ötlet és a saláta egézséges is :)
2011. febr. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ceasar sali;)
2011. febr. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Karajt szoktam sütni, ha egész vékonyra tudod szeletelni, akkor gyorsan kész van és nem szárad ki. Gondolom ezt combbal is meg lehet tenni.

Esetleg nézz hozzá valami szószt a mindmegettén.

Én nagyon szeretem az áfonyaszószt hozzá.

Vagy csinálsz mellé egy kis salátát.

2011. febr. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Darálj le egy darab lapockát, combot, vagy dagadót. Készits hús pogácsát - zöld körettel- rizzsel, salátával. Direkt nem fasirtot irtam. A darált húsból egy jó paradicsomos husgombóc, főtt sós krumplival. Rakottasok. Spagettik.
2011. febr. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csinálj egy pörköltalapú húst amibe nem teszel pirospaprikát, helyette majorannát és tejfölöshabarással besűríted.Tészta illik hozzá.
2011. febr. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Juj ezek nagyon jók! Főleg a húspogácsa tetszik zöldkörettel, az összes jó, de most ez fogott meg a legjobban, szerintem ez lesz! Köszönöm szépen, ha valakinek van még ötlete szívesen várom, máskor is van este, és hát hátha másnak is szüksége lehet rá :)
2011. febr. 23. 17:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!