Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mennyibe kerülhetnek az ilyen...

Mennyibe kerülhetnek az ilyen torták? =)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2011. febr. 5. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

Sztem 10-15 ezer, attól függően hogy milyen ízű, meg hogy menyire időigényes az elkészítés mert pl. nekem az első elkészítése nehezebbnek tűnik.

Amúgy te csináltad őket?Mert szépek.

2011. febr. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát a másodikat én is meg tudnám csinálni, 15 ezerért meg főleg.

Az első már elég komoly munka, szerintem 20 felett van. abból kiindulva, hogy egy egyszerű kerek 18 szeletes torta, ami marcipánbevonatos, 5 ezer forint...

2011. febr. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%

Az első így ránézésre 10-15 között van, a második pedig 10 körül.

Az elsőt néztem ki én is, a 22. szülinapomra, anya meg is csinálja majd (cukrász).

Tavaly ilyen volt az egyik: [link]

21/N

2011. febr. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat akkor kb. 15-20 körül :) nem nem én csináltam :) én szerzem be unokatestvérem partyjára a tortát és ilyesmire gondoltam :)
2011. febr. 5. 16:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát én a pesti SUGAR!-ben egy akkora tortát pl. mint az első képen a legkisebb szint 4000-ért láttam...szóval gondolom ott 15-20 körül adják az ilyen tortákat (van náluk rengeteg féle). Mondjuk én azt a cukrászdát konkrétan nem ajánlanám, mert ahányszor vettünk sütit ott, drága volt, de rohadtul nem volt megfelelő íze (pl. a mignonnak nem volt mignon íze, hanem valami egészen más sütire hasonlított).
2011. febr. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!