Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Cukrász szakma mennyire...

Cukrász szakma mennyire keresett itthon?

Figyelt kérdés
Szeretek sütni nagyon, gondolkozom rajta, hogy ezzel foglalkozzak felnőtt koromban. Meg lehet ebből élni?
2011. jan. 9. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia,én cukrász vagyok!Szerintem keresett szakma,főleg itt mi felénk!És meg lehet élni belőle,de ez függ attól is h mennyire felkapott cukiban dolgozol!De sajna fárasztó is,mert ünnepnapokon 7végente is dolgozni kell,meg hát nagy a hajtás ballagások,karácsony stb.előtt!Én szeretem csinálni!:)
2011. jan. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia.Én szeptemberben kezdem a tanfolyamot,32 éves vagyok.Én úgy látom,hogy ha nem is jól,de meg lehet élni belőle ill.munkád legalább lesz.

Az első válaszolótól kétdezném,hogy kb. mennyit keres 1 cukrász,egy normál cukiban?Azt tudom,hogy sok helyen minimálbérre jelentenek be,de pl.túlórát fizetnek pl.

Te merre dolgozol?

Bocsi,a sok kérdésért kedves kérdező :-)

2011. jan. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Semmi, engem is érdekel. Köszi a választ. :-)
2011. jan. 10. 19:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok!Hát én már 3 éve nem dolgozom mert szültem,úgyhogy most nem tudom h mennyit keresnek!De én akkor kb.110.000 ft-ot kerestem de ilyenkor sok munka volt,sokáig dolgoztam!Nyugat Magyarországon!Nektek mi a tapasztalatotok,most milyen a fizu?
2011. jan. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2.vagyok.Én Bp.-en élek.
2011. jan. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!