Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mennyire keresett szakma?

Mennyire keresett szakma?

Figyelt kérdés
Most érettségiztem, és egy emelt szintű hálózattelepítő és üzemeltető 2 éves képzésen fogok részt venni, nagyjából tudom miből áll, és érdekel is, viszont utána ha nem tudok egyből tovább tanulni, akkor mennyire lehet elhelyezkedni ezzel a szakmával? Azt hallottam sok helyről, hogy ebből állandóan hiány van Európa szerte, tehát könnyű elhelyezkedni vele, ti mit gondoltok erről?
2011. júl. 24. 13:22
 1/3 anonim ***** válasza:
én még mindig azt gondolom, hogy a kezdő nyakkendős villamosmérnök megtervezi a klimatizált irodában, rajta kívül mindenki más "papíros" gyakorlatilag szakmunkások, és a nyári 32, a téli -15 fokban csúszkálnak a poros aknákban, mászkálnak a magas oszlopokra.
2011. júl. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors és kielégítő választ, sokkal okosabb lettem! Valaki esetleg tudna a kérdésre is válaszolni? Megköszönném.
2011. júl. 24. 13:36
 3/3 anonim ***** válasza:

Bármelyik kábelszolgáltatónál el tudsz helyezkedni. UPC, T csoport stb. Mindig keresnek hozzáférés létesítőt és hibaelhárítót. Kezdetnek nem is rossz, mert lesz gyakorlatod, és mellette képezheted még magad.

Külföldre nem tudom hogy van-e rá kereslet.

2011. júl. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!