Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szilveszteri szendvicsekre...

Szilveszteri szendvicsekre milyen feltéteket rakjak az ecetes uborkán, sajton, szalámin, piros aranyon kívül?

Figyelt kérdés
2010. dec. 28. 12:22
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

Én a melegszendvicset szeretem!

Margarin, szalámi, vagy kolbász, főtt tojás szeletelve, uborka, sajt, amikor megsült tetejére kecsap!

De lehet bele gombát is rakni!

2010. dec. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Paprika, paradicsom, hagyma, esetleg karalábé, retek, zeller.
2010. dec. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Koviubi, olivabogyó, fetasajt, bacon, párizsi, sonka, ki mit szeret. Saláta esteleg, retek, reszelt sárgarépa, kígyóuborka, paradicsom, tvpaprika, kaliforniai paprika, virslikarikák, krinolinkarikák. Vaj helyett mehet rá akár krémsajt, plusz ketchup, mustár, majonéz, ki mit szeret.
2010. dec. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

én a halast is szoktam készíteni, füstölt sprotniból.

egy szelet toast kenyér vékonyan megvajazva, rá két halacska, egy karika tojás és egy szelet citrom úgy, hogy

a szeletet egyszer közepéig bevágom és megcsavarva helyezem a szendvicsre.a tojásszelet minden szendvicset földob látványra, közepére egy pötty pirosarany.

más szendvicseket lehet kígyóuborkával, színes kalif.paprikával,olivabogyóval is diszíteni.

2010. dec. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Sülthusi szeletek, lazac, tonhal, körözött, töpörtyűkrém, padlizsánkrém... ezek tetszenek?
2010. dec. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

-jófajta házi pecsenye zsir, sóval paprikával, hagymával

- körözött

-tojás

- lazac

- gombakrém, avokadókrém

2010. dec. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam most tojáskrém (zsido-tojás) lesz piritoson, töpörtyükrém meg talán körözött.
2010. dec. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 kisnita ***** válasza:
100%

Én tavaly is emeletes szendvicset csináltam.

Tószt kenyér kell hozzá és 3-4 szeletet egymásra teszek és háromszögre vágok. (előtte hűtőbe kell tenni így szépen szeletelhető)

A feltét sonka vagy bármilyen szalámi, tél szalámi stb. Vagy rántott csirke mell, fagyasztott pipi fasírt, házi készítésű fasírt, sült hús, stb.

Szósz: tejföl, majonéz, só, bors, pici mustár. Ezeket jól összekeverem.

Így rétegezem: kenyér, szósz, jégsaláta, husi, szósz kenyér és így 3-4 kenyeret teszek egymásra. Lehet hozzá tenni retket, paradicsomot és más zöldségeket is ami épp van otthon.

Ha pipi fasírttal csinálod akkor pont olyan lesz mint a Mc Donald's-os csibeburgernek.

Házi készítésű fasírttal is szoktam készíteni, a fasírtot villával összetöröm és kikeverem a szósszal és ezt a keveréket kenem a kenyerekre.

Nagyon szereti a családom az összes variációt.

2010. dec. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!