Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hol találok Budapesten jó...

Hol találok Budapesten jó cukrász kellékes boltot/boltokat?

Figyelt kérdés

Főleg olyan érdekelne, ahol szélesebb a választék (nem csak hagyományos dolgokat tudok venni, hanem ha akarok spécibbet is pl. cukorhőmérő, márványlap stb., akkor van) ill. szeretném ha példát is írnátok, hogy mit tudtatok ott venni, milyen árban kb., hol van az üzlet és hogy esetleg tudjátok-e a nyitvatartását.

Köszönöm!


2010. dec. 25. 00:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Hmm.. én egyről tudok de ez is kicsi, és nem találhatő meg benne minden, de több dolgot lehet venni mint máshol. Szerencsére elhoztam a szórólapját így tudok segíteni =)


Mammut 1 közelében van

Bp, 1024, Pengő utca 3.

[link]

telefon: +36704349879

nyitvatartás:

hétfő-péntek 10-19 óráig

szombat 10-14 óráig


Nekem az tetszett nagyon h lehet venni marcipánt és fonadant :))

Amit hiányoltam az a habzsák, rossz minőségűek vannak ami ilyen egyszer használatra jók.. de sok féle kinyomófejek vannak és azok tökéletesek.


Az árakra nem emlékszek de az oldalon biztos rajta van

2010. dec. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
belvárosban, szexshop mellett,
2010. dec. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
utolsó, és ennek a jól pozicionált boltnak van neve is? :D
2010. dec. 28. 22:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!