Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen sütit sütsz karácsonyra?

Milyen sütit sütsz karácsonyra?

Figyelt kérdés
2010. nov. 5. 16:00
1 2
 11/15 bumbi02 ***** válasza:
83%
lajcsi szelet, kókuszgolyó, mézeskalács:)
2010. nov. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
75%

A cukrász vagyok - a csokis mézes süti végül is egy egész egyszerű reszelt tészta alap sok mézzel, tehetsz bele diót, mindenfélét :) Megsütöd (jó fél óra, de változó. sütőtől is függ), felkockázod, és az előzőleg felolvasztott csokiba beleforgatod, majd kókuszreszelékbe. Forgathatod pudingba is, akkor nem lesz olyan szép, de fenomenális, ahogy a morzsás tészta megszívja magát a pudinggal. Rengetegféleképp tudod variálni, volt, hogy tortaként csináltam két mézes alappal, közé narancslekvár, diótöltelék, és arra az olvasztott csoki, vagy sima tészta és rá mézes hab, esetleg créme du leche (sűrített tejből remekül meg lehet csinálni, de tej +cukor kombóval is működik).

A hagyományos nálunk a sima mézes tészta csokiba"kókuszba :)

2010. nov. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm! Most már így tudom melyik is az! :)
2010. nov. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
én a rumos diosat kiprobálom:)
2010. nov. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 kisnita ***** válasza:
100%

Épp tegnap beszéltünk róla a párommal. Ami biztos az a mézes kalács. Már 3 éve sütöm minden évben, lehet idén a házikóval is megpróbálkozom :)

Ami még szóba jöhet: Linzer, diós bejgli, hókifli, kinder buenó torta, fanta szelet, gyümölcskenyér, meggyes pite, zserbó. Majd a párom eldönti mit enne szívesebben.

2010. nov. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!