Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen ételeket szoktatok...

Milyen ételeket szoktatok karácsony előtt előre elkészíteni ami másnap is tökéletes?

Figyelt kérdés

tegnapelőtt 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
töltött fasírt, francia és majonézes krumplisaláta, svéd gombasaláta, sült csirke, rántott hús, rántott hal, töltött káposzta
tegnapelőtt 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Bejgli
tegnapelőtt 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%

Még korán van hozzá, de töltött káposzta, kocsonya, savanyított dolgok, füstölt húsok, bableves, lencse ezek ilyen kiadós téli ételek.



Ha ünnepit akasz, akkor természetesen sütik, olajban sült dolgok is. Mi szoktunk venni fagyasztott dolgokat is, pl profiterolt, tengeri dolgokat. Ezeket be lehet tenni azonnal a sütöbe, vagy csak kiolvasztva jók.

tegnapelőtt 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%
Semmit
tegnapelőtt 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Katona Dius ***** válasza:
62%
Alig tudnék olyan ételt mondani, ami másnap már nem tökéletes. Mondjuk én nem nagyon szoktam ünnepire venni a figurát, sőt, nagyon főzni sem szoktam, mert anyu mindig egy hadseregre főz (indokolatlanul) és mindenkinek annyit pakol, hogy leglább 3 napig van mit enni. Pedig mindig mondjuk neki, hogy inkább főzzön kevesebbet és pihenjen többet :D Vagy adja ki, hogy én csináljak ezt, tesóimnak azt, ő csinál valami mást és összedobjuk. De mivel a kaját nem szokta kiadni a kezéből, így a sütiket vállaljuk át tesóimmal meg apuval. Így végül mindig mindenből van annyi, hogy bele lehet fulladni. Pedig nem vagyunk sokan, anyu, apu, a férjem, meg a két öcsém, szóval olyan rengeteg kaja nem indokolt.
tegnap 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!