Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit lehetne ebben a szilikom...

Mit lehetne ebben a szilikom formában készíteni?

Figyelt kérdés

[link]


Suliba kénr a gyereknsk halloweeni vásárra kb 30 db. Tehát jó lenne olyan, amit nem kell sütni hogy ne kelljen annyiszor sütni meg megvárni hogy kihűljön.

Viszont ha sütés nélküli akkor meg gondolom annak hülnie kell hogy felvegye a formát és kivehető legyen. Tehát pl mousse kizárt hisz annak órák kellenek


Muffinra gondoltam elaore csak azt sutni kell.

Vagy esetleg sütigolyó tésztát belenyomkodni és hanar kivenni és leönteni csokival. Csak lehet túl tömény lenne.

Bárkinek tapasztalata vagy ötlete?


A forma eleg reszletes szóval sutesnel rossz ha beleragad es hideg dolognál meg nagyon meg kell szilardulnia h kiveheto legyen.


ma 09:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Talán a kókusztekercs (darált kekszes) tésztája jó lehet. Nem kell sütni és ha jó állagú akkor könnyen felveszi a formát és ki is jön.
ma 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Elég nagynak tűnik, szerintem ilyen zselés-aszpikos dolgoknak szánják, de azoknak tipikusan kell egy éjszaka a hűtőben, pláne ekkora méretben, 30 darabbal csak akkor lennél kész időben, ha annyi formád van. Láttam olyan verzióban, ahol az átlátszó zselében piros gyümölcsök voltak (a szív esetében piros zselében), ha felvágod a leve kifolyik, mint a vér.

A kókuszgolyó/kekszgolyó (ki hogy ismeri) masszája tényleg jó lehet, de annak is jól át kell hűlnie, hogy ki tudd venni az ilyen nagy formából. Na meg nagyon tömény is lesz, nem lehet egyszerre megenni majd.

Szerintem válassz egy másik designt, kisebb formákkal.

És vondd be a gyereket, ő jár iskolába, az ő "játszása" a halloweeni vásár, neki is bele kell tenni az effortot.

ma 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!