Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi a kedvenc receptetek pestoval?

Mi a kedvenc receptetek pestoval?

Figyelt kérdés

Rájöttem hogy szeretem a pestot :D Leginkább tésztára szoktam rakni, koktélparadicsommal, az nagyon finom. Melegszendvicsen is jó volt.


Mihez szoktátok még használni? Milyen pesto.felhasználós receptjeitek vannak? Mihez passzol jól? :)


ma 08:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Tölött cukkíni/ padilizsán töltelékét szoktam megbolondítani vele.

A töltelék egy lecsós-gombás-bulguros ragu, amibe teszek egy nagy kanál pestót, tetejére reszelt sajt. Nagyon finom, pikáns ízt ad neki.

ma 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vékony szelet csirkemellre kened, feltekered és megsutod.

Levelestesztabol csigákat készítesz. A töltelék pesto, sonka és sajt.

1:1 arányban joghurt és majonéz osszekeverve, ebbe pesto - kész egy saláta öntet.

Minestrone-ba is tehetsz talalaskor.

ma 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy teljesen egyszerű pestós spagetti, csirkemell csíkokat szoktam hozzá sütni.

De a pesto-t én csinálom,boltit nem veszek.

ma 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szendvics: kenyér alján natúr krémsajt, rajta szeletelt paradicsom, esetleg valami saláta amit szeretsz (rukkola vagy ilyesmi), friss mozzarella (amelyiket kis zacskóban árulják a levével együtt), a kenyér tetejére vékony réteg pesto. Nagyon finom.
ma 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!