Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Minden multicooker lassan...

Minden multicooker lassan melegszik fel?

Figyelt kérdés

Vettem egy Tefal 1200 W multicookert. Tök jól hangzik, hogy egy leves 8 perc alatt készül el, csak előtte 10 percig melegszik az eszköz.


Nem számítottam erre, de ez így nem annyira tetszik.. Vajon egy magasabb árkategóriás/nagyobb teljesítményű gép gyorsabb lenne?


aug. 28. 13:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Csak azért, mert nem tetszik, hogy előmelegit, biztosan nem fogják kicserélni. De amúgy miért baj? 10 perccel hosszabb ezekszerint a főzési idő. Nem a világvége
aug. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Ja, csak nem ezért vettem :) Hanem hogy ne x+10 perc legyen a főzési idő.

Egyébként online vásárlás esetén indoklás nélkül el lehet állni a vásárlástól 14 napon belül, még azt sem kell elmondanom, miért nem tetszik a termék.

aug. 29. 15:58
 13/13 anonim ***** válasza:

Valóban, de ez csak olyan termékre vonatkozik, ami nem volt használva.


A multicooker amúgy nem csodagép, nem arra van kitalalva, hogy 8 perc alatt készítsen el egy "levest", hanem arra, hogy ne kelljen mellette állni, foglalkozni vele, csak bepakolsz, bekapcsolod és kész.

aug. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!