Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Van olyan sütês nélküli...

Van olyan sütês nélküli "sütemény", amit nem kell hűtőben tartani?

Figyelt kérdés

Valami babapiskótásat szeretnék. Olyat, amit csak össze kell rakni, esetleg állni hagyom pár órat, és kész.

Fontos, hogy hűteni nem tudom, mivel a hűtőben a saláták, és az italok elfoglalják a helyet.


Sütögetni nem igazán van időm, na meg ilyen melegben kedvem sem, de azért egy ebéd utáni desszertet szeretnék.


Köszönöm, ha tudsz segíteni.


aug. 18. 17:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Erre van a készen vett süti. Linzer, zserbó,stb.

A babapiskótásnak össze kell állnia valamitől. Ez a valami pedig tejszínes, krémes dolog, ami hűtést igényel.

Sokat sütök, de nem tudok olyat, ami nem kell sütni sem, meg hűteni sem.

Csak ami készen vett.

Talán keksztekerccsel megpróbálkozhatsz. De annak is hűteni a tésztáját, hogy fel tudja venni a formát, átitatódjon a keksz az ízekkel.

Tényleg nem tudok.

aug. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
#1: pont emiatt írtam ki a kérdést. Nem tudom, hogy lekvár, olvasztott csoki, mogyorókrém, ilyesmi összetartja-e?
aug. 18. 17:35
 3/3 anonim ***** válasza:
49%
Ha csak az a lényeg, hogy édesség legyen, akkor kis tálacskák aljára tegyél összetördelve babapiskótát, locsold meg enyhén vagy rummal, likörrel vagy erösebb fekete teával, erre meg gyümölcsöt (befött, gyümölcssaláta vagy csak összdarabolt gyümölcsök), kb fél óra múlva tálalhatod. Esetleg tehetsz rá tejszinhabot, ha szeretitek vagy lehet egy gombóc fagyit is adni hozzá.
aug. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!