Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Sütés főzés nélküli sütemény?

Sütés főzés nélküli sütemény?

Figyelt kérdés
Valentín napra szeretném a páromat meglepni valami kis nasival, lehetőleg ne nagyon kelljen sütni vagy főzni mivel véletlenül sem szeretném elrontani, és sütiket nem szoktam csinálni ^^ pl valami torta alap és arra csoki vagy joghurtból és kekszből valami. Tényleg semmi ötletem valaki?🥺
2021. febr. 9. 01:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Keksztekercs

Csoki+eper

Pohárkrém

2021. febr. 9. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

-Puding+keksz rétegesen ráöntve. Van olyan pudingpor amit nem kell főzni.

- Kókuszgolyó

- Raffaello /ennek több receptje is van/

2021. febr. 9. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire nem akarsz sütni, akkor piskótalap is van a boltban. Olyan krémet teszel rá amilyet szeretnél.

2-es voltam.

2021. febr. 9. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

[link]

Én ilyet szoktam csinálni, eddig mindenki imádta.

2021. febr. 9. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Epres tiramisu.
2021. febr. 9. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Tiramisu 😍😍

Én úgy szoktam hogy először habtejszínt felverem utána hozzá adom a mascarponet és egy kis csomag vaníliás cukrot. Piskótát megforgatom sima kávéba lerakok egy réteget arra megy a hab, majd újra a piskóta és megint egy újabb habadag. Én nekem a tepsim mérete miatt csak 2 réteg jön ki. Hab teteje kakaoport szórok pici szitával. Esetleg ha papírból kivágott hogy "szeretlek" vagy vmi akkor tök szépen ki lehet szórni a sütire:D


Szerintem a világon ez a legfinibb legegyszerűbb sutije és nem drága :D

Ja és ez ugye nyers tojás mentes én utálom a nyers tojást eleve a gondolat is hogy sütibe nyersen rakni fúj... szóval sztem ez tök jó recept és a baba piskóta olyan lesz mint a rendes :D


Ugyan ezt a retegezést eltudom képzelni úgy hogy tejbe Márton a piskótát és mondjuk fehér csoki pudingot kihűtesz majd össze keverés tejszín habbal főzöl még puncs vagy eper pudingot vagy amit akarsz és azt is habbal kikeverni. Retegezés majd a tetejére mondjuk epret felszelsz és tele rakod vele csokival írhatsz rá vmit vagy telibe leontheted vele de sztem az is tök egyszerű ha zselatinnal leontod gyümölcsossel vagy vmi:D remélem segítettem :D

2021. febr. 9. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mártod* sorry ha hasonló elvan írva telefonon életre kelt :D
2021. febr. 9. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
A tiramisut nem szereti ^^ de köszönöm mindenkinek a válaszát
2021. febr. 9. 07:45
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Zserbó golyó?:D az annyira finoooom és rém egyszerű.

Őzgerinc gumicukorral 😍

Tudom hogy sütés nelkulit írtál de szerintem a palacsinta is annyira egyszerű amerikai vagy Goundel, vagy hagyományos, Nutellaval+ banán eper😍

Vagy gofri ...


Mouse is nagyon finom pohár krémnek tejszínhab+mascarpone+1 tábla olvasztott csoki 😍


Akkooooor van még a sajttorta sütés nélküli verzió abból van oreos, gyumis mindenféle 😍

2021. febr. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én ezt csináltam a páromnak a múltkor, és imádtuk, nagyon finom volt.

[link]

2021. febr. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!