Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Egyszerű, de finom étel a...

Egyszerű, de finom étel a paprikás krumpli. Mivel szoktad néha változatosabbá tenni?

Figyelt kérdés
Gyakran készíted? Mindig ugyanúgy vagy próbáltad már variálni?

tegnapelőtt 17:43
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

ugyanúgy készítem, nem szoktam egyébként változást kívánni, de ha mégis, akkor azt érdemes változatni hogy mivel eszed. Savanyú, kovászos uborka, csalamádé, de egyébként a tejföl is tökre illik a tetejére, úgy kicsit más jellegű is lesz.


Valamint attól is másabb lesz, ha más a virsli/kolbász benne.

tegnapelőtt 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Max annyit variálok, hogy ha van lejárat közeli virsli otthon, akkor kerül az (is) bele. Vagy "ekkora darab kolbászt már nem hagyok itt!" felkiáltással kicsit több kolbász kerül bele, mint amennyit általában tenni szoktam.
tegnapelőtt 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Reszelt sajttal. Tök finom, ahogy szétolvad benne, olykor sütőben olvasztom rá.
tegnapelőtt 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 L.. István ***** válasza:
80%
Csak lángolt kolbásszal, épp most volt. Mellé kenyér és csemegeuborka, épp a minap volt.
tegnapelőtt 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Vegetát szórok rá.
tegnap 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Virsli, kolbász és sárga krumpliból készítem sok hagymával és 2 féle paprikából. Teszek bele füstölt örölt paprikát is. Nekem jobban bejön, ha levésbé leves állaga van, hanem inkább ilyen ragadós pörkölt jellege van. Ezt zselatinnal lehet elérni, mivel ugye csontos hús nincs benne.
tegnap 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván virsli, füstölt kolbász de van hogy nokedli kerül bele.
tegnap 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Füstölt-, vagy kockázott bacon pörccel és füstölt kolbásszal
tegnap 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!