Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hol lehet kapni állítható...

Hol lehet kapni állítható piskóta szeletelő keretet?

Figyelt kérdés

Ilyesmire gondolok, de nincs időm megrendelni. Flying Tiger vagy hasonló esetleg?


[link]



#torta #piskóta #cukrászat #Cukrászeszköz
jún. 28. 12:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Kicsit off: nekem van, de xart se ér. Jobban jársz vele, ha simán laponként sütöd meg a piskótát
jún. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
9. Jaj utólag milyen könnyű pontosan fogalmazni. Nem mintha számítana. Teljesen lényegtelen a válaszadás szempontjából, hogy miért nem rendelem meg, ezért nem is gondoltam, hogy erre a félreérthető részletre ügyelnem kell. Az volt a lényeg, hogy online bolt nem játszik.
jún. 29. 01:16
 13/19 A kérdező kommentje:
11. Mi a baj vele?
jún. 29. 01:16
 14/19 anonim ***** válasza:
Az, hogy használhatatlan.
jún. 29. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Ez nem válasz, de kösz.
jún. 29. 10:49
 16/19 anonim ***** válasza:
42%
De, ez válasz. Arra lett kitalálva, hogy könnyen lapra lehessen vágni a magas piskótát. Nos, erre nem jó. Jit magyarázzak ezen? De nyilván vettél már egyet, majd meglatod, talán neked bevalik
jún. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Ha a mikró nem működik, akkor megmondom a szerelőnek, hogy nincs áram, vagy nem melegít, vagy semmit se csinál, elindul, de gyorsan megáll. Valahogy el lehet mondani mi a tapasztalat. Szóval, nem fér át a résen a kés, nem jó a távolság, nem elég egyenes a végeredmény? El se tudom képzelni. Ezért reméltem, hogy elmondod, és akkor eldönthetem, hogy meg akarom-e venni.
jún. 29. 12:14
 18/19 anonim ***** válasza:

Nem én vagyok a megszólított, és tapasztalatom sincs.

Mire lehet jó ez az eszköz? Megvezeti a kèst. Nagyhából egyforma korongokat tudsz vágni. Én ezért nem adnék pénzt.

De nézzük csak a réseket. Nem túl szélesek? A pontos munkàhoz szerintem széles. Szemmértékre sem lehet pontatlanabb a vágàs.

Ha keskenyebb lenne, akkor meg folyton elakadba a kezed, mert beszorul a kés.

Így gondolom.

jún. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
A szemmértékkel az a baj, hogy nem tudom egyszerre minden oldalról figyelni, hogy megy a kés. Nagyon óvatosan szoktam, de így is elcsúszik néha. Ez az eszköz elvileg nagyjából irányban tartja.
jún. 29. 14:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!