Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Darálthús konzervből Bolognait...

Darálthús konzervből Bolognait lehet csinálni?

Figyelt kérdés
jún. 5. 14:47
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
87%

Nyilván lehet de meg sem közelíti a rendes húsból készültet.Valamikor részegen mi is csináltunk halászlevet paradicsomos halkonzervből.

Na hasonlót képzelj el

jún. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
84%
20 éve sem ettem már jó konzerv löncsöt sem vagdalthust , most már olyan dolgok vannak benne bőr ideg porc amit régen kutyatápba tettek. 95 ben katonaságnál még ehető volt .
jún. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
85%
Anyukámnak sikerült gyerekkoromban, amikor bolognait szerettünk volna enni, de darálthúsra már nem tellett, csak a löncsre. Én szerettem.
jún. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
88%
Egy normális konzerv löncs, hús árban van. Ami finom a 35dekás 1200Ft. Ezen már nem spórolsz.
jún. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
38%

"A löncshús szerintem ehetetlen, de más sem tudja megenni az ismeröseink közül. Persze van, akinek ez is megfelel."

Mert már jó dolgotokban azt sem tudjátok mire fujjogjatok. Nincs itt szegénység, csak finnyás kis getszik.

jún. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
25%
Én is szoktam löncshúsból bolognait főzni. Igaz, akkor alapporral.
jún. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
58%
Bolognait nem lehet, ez olyan, mintha csirkecombból rántott karajt akarnál. Bolognai szerű valamit lehet, de maga a darálthús konzerv nem jó, így az abból készült étel sem lesz az.
jún. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
21%
Világ életemben a marhahúst vagdaltból csináltuk a spagettit. Anyukám így csinálta úgyhogy ezt az ízt szoktuk meg. Próbáltam darált hússal de nekem az nem jött be
jún. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Löncshúsból lehet, persze, mi túrázáskor csinálunk ilyet, mert oda nem veszünk rendes darált húst, csak konzerves cuccokat, meg "előre kifőzött tésztát", amit csak beledobunk utána a forró szószba.


NEM bolognai, köze nincs hozzá, ez tény, de meleg kaja és gyorsan kész.


Most évente párszor teljesen oké, és én pl egy 15 km-es túrát nem szendviccsel akarok letolni.

jún. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
61%
Egyszer a barátnőm kínált löncshúsból készül bolognaival. Igaz, akkor munka után mentem be hozzá, pont éhes is voltam, akkor nem volt rossz. (De azért itthon darált húsból készítem továbbra is.)
jún. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!