Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Keresek egy receptvideót,...

Keresek egy receptvideót, sült karfiolrózsákhoz(?)

Figyelt kérdés

Régen találtam a youtube-on angol nyelvű egy videót, egy kínai vagy hasonló kinézetű fiatal nőtől.

A videó elején is látható volt a nő, nem csak látni lehetett, hanem mondta is, hogy mit és hogy csinál, és többször említette, hogy kifejezetten roppanós lesz az eredmény. A sütést olajban végezte a tűzhelyen. Az utolsó képeken megkóstolta a karfiolrózsákat.

Sajnos nem találom, pedig nagyon finom volt, azóta sok más receptet is kipróbáltam, de egy sem lett olyan ropogós, mint ez.

Ha netán valaki ráismer és tud egy linket adni, hagyon örülnék.



#recept #videó #karfiolrózsák
máj. 30. 20:01
 1/2 anonim ***** válasza:
máj. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a linket, de ez sajnos nem az, amit keresek, az angol nyelvü videó. Ezt is ismerem, de az egész különleges volt, és valami trükk volt benne, de már nem emlékszem, mert régebben láttam.
máj. 31. 07:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!