Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Receptekben van különbség...

Receptekben van különbség liszt es zsemlemorzsa között?

Figyelt kérdés

Nem tartok zsemlemorzsát mert ritkán panírozok és egyedül lakom - nem fogyna el. Egy recepthez kell 50 gramm. Gondoltam kiszárítok kenyeret, amit en sutok, kovaszosan, liszt-viz-so. De ha ugye ezt kiszaritom es ledaralkm akkor a vizezett lisztet (kenyer) kiszaritom tehat lisztet kapok.

Vsgy tevedek?

Tehat a kerdes: a receotben pont ugyanolyan jo lenne siman csak lisztet tenni? (Zoldsegfasirt tesztajaba)


febr. 3. 15:28
 1/9 anonim ***** válasza:
94%

Nem sima lisztet kapsz, ha a kenyeret ledarálod, hanem sült lisztet.

A liszt és a zsemlemorzss máshogy "viselkedik".

febr. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet csak lisztbe is panírozni, lásd pl a kínai rántott banán vagy az angol fish and chips. Csak sima lesz a bunda, nem rücskös.



Még corn flakessel is szokák morza helyett, csak vászon zsákban (pádnahuzat) zúzd jól össze. Csirkén isteni

febr. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Aki csak bántani akar az inkább ne írjon semmit. Szerintem érdekes kérdés és elgondolkoztam. Gondolkozzatok velem vagy ne válaszoljatok de ne bántsatok. Köszi
febr. 3. 16:44
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

3 Hogy mi? Nem bántásból, de ezek mind létezõ, ismert receptek, amiket MINDEN nagyvárosban megkapsz több gyorskajával foglalkozó helyen.


Nehogy kitaláld már a spanyol viaszt.

febr. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

ma 20:43


A kérdező nem neked szánta. Töröltek néhány "választ"

febr. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Oh oké. Én meg azt hittem ez a szombat esti keyboard karate.
febr. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A kenyér NEM VIZES LISZT! Azt megkeleszted éleszövel/kovásszal és megsütöd - azaz egy sült kelt tésztát kapsz.

Ha ezt ledarálod, az ettöl még nem lesz liszt, de ezt egysezrü ránézéssel is meg tudod állapítani, teljesen má a színe, állaga a kettönek.

febr. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Más a liszt és a zsemlemorzsa is de amit otthon készítesz tökéletes lesz bele.
febr. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ennyire csak nem lehet senki fogalmatlan.
febr. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!