Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Nagyon hal íze van?

Zowie kérdése:

Nagyon hal íze van?

Figyelt kérdés
Pangasisust szerettem volna venni, afrikai harcsa lett belőle (azt hittem, hogy ugyanaz a kettő), majd itthon jöttem rá, hogy a pangasius az a cápaharcsa. Még sose ettem (nem szeretem a halat), olvastam, hogy ez is szálkamentes, gondoltam megsütöm. Ennek sincs vajon olyan intenzív halíze, mint a pangasiusnak?
jan. 5. 09:16
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
A pangasius a halak legalja.Sokkal jobban jártál ezt általában itthon tenyésztik.Egyébbként nincs intenzív hal íze.
jan. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi, akkor megpróbálkozok vele, remélem jó lesz :) Sajnos ezzel sem jártam jobban, mert származási ország: Vietnám :/ Szerencsére csak 2 filém van, ha bejön, akkor már jobban figyelek, hogy hazai legyen.
jan. 5. 09:32
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
A pangasius moslék. Az afrikai harcsa pedig teljesen halatlan ízű.
jan. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi neked is a választ. Akkor a pangasius innentől kezdve felejtős:)
jan. 5. 10:30
 5/6 anonim válasza:
94%
Így van , felejtős.
jan. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kicsit félve álltam neki. Vékonyra felvágtam, só, bors, citrom, megforgattam lisztbe, kisütöttem, csináltam hozzá fokhagymás tejfölös mártogatóst, sült krumplit. Isteni finom lett, gyakori vendég lesz nálunk az afrikai harcsa.:) Még egyszer köszönöm nektek a válaszokat.
jan. 5. 17:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!