Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szeretném valami különleges...

Szeretném valami különleges de mégis egyszerű kaját a barátomnak főzni. Ötletek?

Figyelt kérdés
Szombat esti vacsira jön át, valami finomat szeretnék neki csinálni, (nem szereti a tojást) ezen kívül bármi jöhet amit ti szerettek! Valami csirkére gondoltam esetleg.. nem tudom.. Meg szeretnék valami finom sütit is csinálni. :)
2010. okt. 19. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:

sütiötlet: baklava, kevert (kefíres) süti gyümölccsel (banán, alma, málna, fagyasztott akármi, ami kéznél van)

[link]

2010. okt. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Ha csirke és egyszerű: azt hiszem knoros sütőzacskos fokhagymás fűszer keverék berakod a csirkét én 1 kg csirkemellel szoktam a sütőzacsiba bele a fűszerkeverék bezárod a zacsit 4-5 helyen kilukasztod be a sütőbe kb 1 órára és kész. isteni,

süti: tejfölös süti google be ird be olyan mintha turos lenne mi imádjuk párommal.

2010. okt. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
tudom későn írok, de tejszínes-kukoricás csirkemellet próbáltad már? fél óra alatt kész van és isteni finom! :)
2010. okt. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi !!!

Nem írtál későn, csak szombaton jön :)

2010. okt. 19. 21:20
 5/5 anonim ***** válasza:

Feketeerdő torta??

Egyszerű, gyönyörű, szexi, és finom!! :)

[link]

Annyiban változtattam ezen a recepten, hogy az alsó lapot megszórtam habfixálóval, és a meggyet a levével együtt zselésítve ráöntöttem. erre került a hab, és a többi ugyanúgy. Isteni finom, és elegáns is, pedig nagyon egyszerű.

Sok sikert! :)

2010. okt. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!