Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ha a kávéfőzőt NEM számítjuk...

Ha a kávéfőzőt NEM számítjuk bele, melyik az 3 a konyhai kisgép, amit a leggyakrabban használsz?

Figyelt kérdés

Kisgép, tehát a tűzhely, sütő, rezsó stb. SEM számít bele.

Nálam ezek a vízforraló, pároló és mikró!


2023. szept. 15. 16:13
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
Én nem kávézom, de a férjem igen, így a kávéfőző,pirítós sütő melegszendvics sütő.
2023. szept. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
Mikró, botmixer, robotgép.
2023. szept. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 Kitana. ***** válasza:

Csak a mikrót akkor. Nincs semmi egyéb konyhai eszközöm, botmixerem van, de azt csak néha használom smoothie készítésre, nem túl gyakran. Vizet a mikróban melegítek. Melegszendvicset a sütőben készítek.

Utálom a túl sok cuccot, mindennek helyet találni, takarítani, eleve kicsi a konyhám és én az a fajta vagyok, akinek semmi nincs a mikrón meg a kávéfőzőn kívül a pulton és állandóan pakolgatni is utálok, szóval nem kell semmi, ami nem létszükséglet, mert más is ellátja ugyanazt a funkciót.

2023. szept. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

Botmixer, kenyér dagasztó-habverő kombinált gép, vízforraló.



Mikrót ritkán használom, általában a frióban olvad ki a cucc.

Emellett van még mérleg, tejhabosító is.

A kávét mokkásban főzöm, az nem gép.

2023. szept. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%
Kávéfőző, mikro, kenyérpiritó.
2023. szept. 17. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%
25 vagyok, most látom kávéfőző nem számít, akkor még a botmixer, de azt ritkábban használom.
2023. szept. 17. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Mikró,cutter,botmixer
2023. szept. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%

Nemrég vettem egy profi, multifunkcionális késes aprítót, hát imádom, viszonylag gyakran használom.

A kávédaráló is ugyanez a kategória, mivel egész fűszereket használok, és a mákot is imádom, sokszor darálom le rajta.

Kancsós mixer is sokszor előkerül, bár igaz, ez a befőzős időszak miatt.

Szintén nyáron a vákuumozó-fóliázó gép is gyakori használatban van.


Amit még használok: szendvicssütő (összenyomós), kézi mixer, vízforraló.


Ami teljesen felesleges, de van: fagyigép, elektromos citrusfacsaró, kenyérpirító, minisütő.


Amire vágyom még, és valószínűleg gyakran használnék, mert a gyerek imádja: gofrisütő. De nem veszek, mert már így is sok cucc van.

2023. szept. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
Kedves előző, meg tudnád írni, hogy milyen aprítót vettél? Nekem is most kellene vennem, mert a régi beadta a kulcsot...
2023. szept. 18. 09:46
 30/32 anonim ***** válasza:

2 db olcsó, gagyi, használhatatlan aprító után eldöntöttem, hogy rászánom, amit rá kell.

És csak ez tud magkrémeket csinálni, ami fő szempont volt:


KitchenAid multifunkciós gép 1,7l


Csak Kicsikének hívom :D

2023. szept. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!